Summer Game Fest 2024 Haziran Ayında Gerçekleşecek!

Paylaş

Video oyunları adına önemli bir etkinlik olan Summer Game Fest‘in bu sene beşincisi düzenlenecek ve açıklanan tarihe göre Haziran ayında gerçekleşecek.

Summer Game Fest 2024 ne zaman yapılacak?

Dünyanın önde gelen geliştirici firmalarının ve yayıncılarının katıldığı Summer Game Fest, bu sene 7 Haziran tarihinde düzenlenecek. Bu yıl beşincisi düzenlenecek olan etkinlik içerisinde yeni oyun duyuruları, daha önce gösterilen oyunlardan yeni fragmanlar ve halihazırda piyasaya sunulan yapımlara yeni ek içerikler tanıtılacak. Aynı zamanda oyun dünyasının önde gelen isimleri de çeşitli röportajlar ile etkinlik içerisinde yer alacak.

Summer Game Fest 2024 Haziran Ayında Gerçekleşecek!
Summer Game Fest 2024 Haziran Ayında Gerçekleşecek!

Geçen yıl düzenlenen etkinlik içerisinde Palworld, Alan Wake 2, Starfield, Cities: Skylines II ve Mortal Kombat 1 gibi yapımlar hakkında daha fazla detay alma şansına sahip olmuştuk. Bu sene ise Haziran ayında düzenlenecek olan Summer Game Fest 2024 içerisinde çok daha farklı duyuruların olmasını bekliyoruz. Özellikle 2024 sonlarına doğru ve 2025 başlarında çıkması planlanan oyunlardan daha detaylı fragmanlar görme şansına erişebileceğiz.

Peki bu etkinliği canlı olarak nereden izleriz?

7 Haziran tarihinde Amerika Birleşik Devletleri içerisinde düzenlenecek olan yeni Summer Game Fest, tüm dünya üzerinde canlı yayın platformları aracılığı ile izlenebilecek. Yaklaşık 2 saat sürmesi beklenen bu etkinliği resmi YouTube, TikTok, Twitch ve X hesaplarından takip edebileceksiniz.

Canlı olarak yayınlanacak etkinliği Türkiye saati ile 7 Haziran günü akşam 24:00 sularında izleme şansına erişebileceksiniz. Daha fazla bilgi için Summer Game Fest resmi X hesabına buradan ulaşabilir ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: