SteamWorld Build İçin Ücretsiz Bir Güncelleme Yayınlandı

The Station tarafından geliştirilen ve Thunderful tarafından yayınlanan şehir kurma oyunu SteamWorld Build için ücretsiz bir güncelleme yayınlandı.

SteamWorld Build dünyası büyümeye devam ediyor!

“Mechanical Meadows” başlığı altında yayınlanan bu ücretsiz SteamWorld Build güncellemesi, oyuna yeni içerikler getiriyor ve artık oyuncular şehirlerini çeşitli kozmetikler ile süsleyebiliyor. Baharın gelişiyle birlikte aynı “bahar” konseptini uygulamaya çalışan bu ücretsiz güncelleme içerisinde oyuncular robot kasabalarına yeni bahar süslemeleri ekleyebiliyor ve şehirlerine daha şık bir görünüm kazandırabiliyor.

SteamWorld Build içerisinde oyuncular kendi maden kasabasını inşa ederek ve uzun süredir kayıp bir halde olan teknolojiyi madenlerden çıkartarak, sadece robotların yaşadığı bir gezegende hem hayatta kalmaya hem de gelişmeye çalışıyor. Bu kadar kaotik ortamda gelen Mechanical Meadows güncellemesi ile birlikte tozlu yolların içerisinde artık bahar esintileri görmemiz mümkün olacak.

Yayınlanan güncelleme hakkında daha fazla bilgi almak için SteamWorld Games resmi X hesabını buradan takip edebilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: