Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Söylenti: Ghost of Tsushima Önümüzdeki Hafta PC İçin Duyurulacak!

Paylaş

2020 yılında PlayStation özel oyunu olarak piyasaya sürülen Ghost of Tsushima büyük bir ihtimalle PC tarafına geliyor. Kaynaklar sağlam, heyecan tavanda!

Ghost of Tsushima PC için mi duyurulacak?

Sucker Punch Production tarafından geliştirilen ve Uzak Doğu temasıyla oyuncuları büyülemeyi başaran Ghost of Tsushima, 2020 yılında PlayStation özel oyunu olarak karşımıza çıkmıştı. Ancak o senelerde PlayStation, oyunlarını yavaş yavaş PC tarafına getirmesiyle birlikte God of War, Marvel’s Spider-Man 2 ve Days Gone gibi yapımları da bilgisayar kullanıcılarına sunmuştu. Şimdi ise ortaya atılan iddialara göre sevilen yapım Ghost of Tsushima’nın PC versiyonu önümüzdeki hafta duyurulacak.

Ghost of Tsushima PC için mi duyurulacak?
Ghost of Tsushima PC için mi duyurulacak?

XboxEra’dan Shpeshal_Nick’in X platformundaki gönderisine göre oyun 5 Mart tarihinde PC için duyurulacak. Kendisi daha önce de bu tarz iddiaları ortaya çıkarmış ve doğruluğunu kanıtlamıştı. Bu sebeple oyuncular Shpeshal_Nick’in yönelttiği bu iddiayı ciddi bir şekilde takip ediyor. Öte yandan Helldivers 2 ile muhteşem bir başarı yakalayan PlayStation PC LLC’in konsola özel olan oyunları artık çok daha aktif bir şekilde PC tarafına getirmesi kaçınılmaz bir durum olarak görülüyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: