Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

İnsanlar Severek Oynuyor: Skull and Bones İlk Başarısına İmza Attı!

What will we do with a drunken gamer? 🎵

Paylaş

Ubisoft’un korsan temalı aksiyon RYO oyunu Skull and Bones, yapısı nedeniyle eleştiriler alsa da çıkış sürecini atlattı ve şu anda oyundan yana işler iyi gidiyor. Şirket bugün paylaştığı bir basın bülteni ile oyunun ilk sezonunun başladığını duyururken, oyuncuların ilgisini çekebilecek bazı bilgilere de yer verdi.

Skull and Bones, oyuncuyu elde tutma konusunda Ubisoft’un en başarılı ikinci oyunu oldu!

Yakın zamanda çıkan ve bizim de incelemesine yer verdiğimiz Skull and Bones, şirketin oyuncuların yapımda geçirdiği ortalama süreye göre en başarılı ikinci oyunu oldu. Ubisoft’un açıkladığı verilere göre oyuncular, oyunda ortalama 4 saatin üzerinde zaman geçiriyorlarmış. Bu da özellikle çıkış sürecinde yoğun eleştirilere maruz kalan bir oyun için hayli iyi istatistiklerin geldiğini gözler önüne seriyor.

Skull and Bones
Skull and Bones

Ayrıca, Skull and Bones Sezon 1 ile birçok yeni içeriğe ve açık dünya etkinliklerine de kapılarını aralıyor. “Raging Tides” adındaki ilk sezonun içerikleri şu şekilde:

  • Tides of Terror: Oyuncuların La Peste’s Fleet of Pestilence adındaki veba filosuna karşı savaşacağı ve zorluğu giderek artan bir sezonluk etkinlik geliyor. Etkinliğin sonunda oyuncular, onun ana üssü olan Blighted Bastion’da bir dünya etkinliği ile La Peste’ye karşı destansı bir savaş verecekler.
  • Yeni Dünya Etkinlikleri: Oyuncular DMC (Opwelling) gibi mega şirketlerin ve Fara Klanı (Mizerja) gibi yerel grupların elit savaş gemileriyle karşılaşacaklar. Hint Okyanusu’ndaki ticaret yolları boyunca yüksek değerli ganimetler taşıyan tüccar konvoyları da oyuna eklenecek.
  • Yeni Ödüller: Oyuncular kendilerini açık denizlere dadanan gizemli hayalet gemi Rode Maangodin veya derinliklerde masum korsanları bekleyen korkunç deniz canavarı Zamaharibu gibi korkunç efsanelere götüren ödülleri toplayabilecekler.

Bu çekirdek elementlerin yanı sıra oyuna yeni bir liderlik tablosu, daha güçlü silah ve ekipmanlar da gelecek. Ek olarak Seasonal Smuggler Pass ile gemileri optimize etmek ve özelleştirmek için üç ücretsiz parça ve şablon edinilebilecek. Buna ek olarak season pass beraberinde kozmetikler de getirecek. Premium Pass alan oyuncular, ekstra kozmetiklere ve premium para birimine de sahip olacak.

Eğer ilk sezonun tadına bakmak istiyorsanız, Skull and Bones’un 8 saatlik deneme sürümünü kullanarak hiçbir ücret ödemeden oyunu deneyimleyebilirsiniz. Sizler de görüşlerinizi yorumlar kısmında biz ve diğer okurlarımız ile paylaşmayı unutmayın.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: