Pasha Fencer Elmas Nedir, Nasıl Satın Alınır?

Paylaş

Mobil bir aksiyon rol yapma oyunu olan Pasha Fencer Elmas adında özel bir para birimine sahip. Hemen hemen her mobil oyunda olduğu gibi bu oyunda da olağan ilerleyişi hızlandırmak için bu birime başvurabiliyorsunuz. Dikey arayüzüyle tek el ile de oynanabilen, 4339 Game tarafından geliştirilen Pasha Fencer, şu ana kadar 1 milyon indirmeyi aşmış durumda. Gelin bu oyunun özel para birimini en uygun fiyatlara nasıl satın alabileceğinizden ve ne işe yaradığından bahsedelim.

Pasha Fencer Elmas nedir?

Pasha Fencer’ın özel para birimi Elmas, genel olarak oyundaki ilerleyişi hızlandıran premium bir birimdir. Satın alarak ittifakınızı güçlendirebilir ve çok daha fazla tecrübeyi, çok daha kısa sürede kazanabilirsiniz. Aynı zamanda kostümler, binekler ve evcil hayvanlar gibi çeşitli kozmetik ve oynanış öğelerini de satın alabilirsiniz.

Pasha Fencer elmas nedir
Pasha Fencer elmas nedir? Nasıl alınır?

Asyalı oyun geliştirici 4339 Game’in 1 milyon indirmeyi geride bırakan oyunu Pasha Fencer Elmas birimi için uygun fiyatları, bu içeriğin sponsoru olan KysuPin üzerinden bulabilirsiniz.

KysuPin üzerinden Elmas nasıl satın alınır?

Bu içeriğimizin sponsoru olan KysuPin üzerinden Pasha Fencer Elmas fiyatlarını inceleyebilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Örneklerle anlatacak olursak, 60 Elmas almak istediğinizi varsayalım. Dolayısıyla şu adımları takip etmeniz gerekecek:

 1. Pasha Fencer Elmas sayfasına ilerleyin
 2. Satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin
 3. Sepetinize giderek eklediğiniz ürünleri görüntüleyin
 4. Kuponlar kısmına ATARİTA kodunu girerek %5 indirim kazanın
 5. “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayın
 6. Ödeme bilgilerinizi doldurun
 7. Alışverişinizi tamamlayın

Bu işlemlerin ardından tercihinize bağlı olarak Pasha Fencer Elmas kodunuz SMS veya eposta yoluyla tarafınıza iletilecektir. Satın aldığınız ürünün kodu, tarafınıza en geç 5 dakika içerisinde iletilecektir. Sonrasında etkinleştirerek kullanabilirsiniz.

Pasha Fencer Elmas satın al
Pasha Fencer Elmas nasıl satın alınır?

Aynı zamanda KysuPin üzerinden ürünleri, kendiniz için olduğu gibi arkadaşlarınız için hediye olarak da satın alabilirsiniz. Hediye olarak satın aldığınız kodlar, PDF dosyası şeklinde tarafınıza iletilir. Bu sayede dosyayı hediye etmek istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz.

Pasha Fencer Elmas fiyatları

İçeriğimizin sponsoru KysuPin üzerinde an itibarıyla indirim kampanyası sürüyor ve Pasha Fencer Elmas satın almak isteyenler için de fiyatlar şu şekilde listelenmiş durumda:

 • 60 Elmas = 28.28₺
 • 300 Elmas = 141.37₺
 • 680 Elmas = 282.74₺
 • 1640 Elmas = 706.86₺
 • 3300 Elmas = 1.413,72₺
 • 6600 Elmas = 2,827.44₺
 • 13600 Elmas = 5,654.88₺
 • 35000 Elmas = 14,137.20₺

Pasha Fencer Elmas fiyatları güncel olarak KysuPin üzerinde yukarıdaki listedeki gibi görünüyor. Ancak indirim kampanyası olduğunu ve sona erebileceğini de not düşelim.

Oyun hakkında

Pasha Fencer, 4339 Game isimli Asyalı bir geliştirici stüdyonun yayınladığı devasa çok oyunculu bir aksiyon rol yapma oyunudur. Karakterinizi ve ittifakınızı geliştirdiğiniz, sosyal özellikleri bulunan ve ilerlemeye dayalı bir oynanışa sahiptir. Aynı zamanda dikey arayüzü ile telefonu yan yatırmadan, tek el ile oynamak da mümkündür. Şu anda Google Play Store üzerinde 1 milyon indirmeyi geçen oyun, 2.5/5 puan ortalamasına sahip.

Pasha Fencer Elmas fiyatları

Mobil cihazlardan oynanabilen oyun aynı zamanda PC’de de emülatör yazılımları sayesinde oynanabiliyor. Sizlerle daha önce paylaştığımız “Mobil oyunlar PC’de nasıl oynanır?” yazısını ziyaret ederek mevzubahis emülatör yazılımı hakkında bütün detayları öğrenebilirsiniz. Bu sayede oyunu, bilgisayardan oynayarak akıllı telefonunuzun bataryasından tasarruf etmiş ve klavye & fare ile rahat şekilde deneyimlemiş olursunuz.

Sonuç

Sonuç olarak Pasha Fencer Elmas nedir, nasıl satın alınır ve fiyatları ne alemde? Benzeri bütün soruların yanıtlarını sizlerle tek içeriğimizde buluşturduk. Umuyoruz ki bu yazıda aradığınız soruların cevaplarını bulmuş ve yapacağınız satın alımlarda ATARİTA kodu ile %5 indirim elde etme fırsatına kavuşmuşsunuzdur.

Eğer hala aklınıza takılan sorular veya merak ettiğiniz detaylar varsa, yorumlar kısmında bizlerle ve diğer okurlarımız ile paylaşmayı unutmayın. Şimdiden herkese iyi oyunlar dileriz.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: