PUBG Oyuncuları İçin Kopazar Rehberi: PUBG Mobile UC Nasıl Satın Alınır?

Daha uyguna PUBG UC almak kim istemez?

Paylaş

Bir dönem tüm dünyayı kasıp kavuran ve en popüler Battle Royale oyunlarından birisi olan PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın Mobil tarafında da büyük bir başarı elde ettiğini biliyor muydunuz? Peki PUBG Mobile UC satın alımlarını Kopazar üzerinden güvenli bir şekilde yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Artık biliyorsunuz.

PUBG Mobile UC nedir?

Unknown Cash yani “PUBG UC” olarak adlandırılan bu para birimi, oyunu oynayarak kazanamayacağınız veya elde edemeyeceğiniz bir birim. UC’yi sadece gerçek parayla alabiliyorsunuz. Bu para birimi sayesinde oyun içerisindeki özel kozmetikleri ve silah görünümlerini satın alma şansınız bulunuyor. Oynanış kalitesine hiçbir etkisi bulunmuyor, sadece görsel açıdan sizin daha kaliteli durmanıza olanak tanıyor. PUBG Mobile UC satın alımlarından sonra dilediğiniz karakter kostümünü veya silah görünümünü satın alarak rakiplere adeta gözdağı verebiliyorsunuz.

Peki PUBG Mobile UC satın alımlarını Kopazar üzerinden güvenli bir şekilde yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Artık biliyorsunuz.
PUBG Mobile UC nedir?

Kopazar ile uygun fiyatlara PUBG Mobile UC alabileceksiniz!

PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile için satın almak istediğiniz UC miktarını Kopazar üzerinden kolayca bulabiliyorsunuz. Daha uygun ve avantajlı fiyatlar ile karşınıza çıkan Kopazar içerisinde aynı zamanda 60 UC’den 16200 UC’ye kadar alternatifli alışveriş imkanınız bulunuyor. Kendinize en uygun olan UC modelini bularak alışverişi tamamlayabilir ve oyun içerisinde dilediğiniz eşyayı kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

PUBG Mobile UC satın alımlarında ayrıca sizleri avantajlı fiyatlar bekliyor olacak. E-pin olarak teslim edilen bu UC kodlarını çok daha uygun bir fiyata ve aynı zamanda güvenilir bir şekilde satın almak için Kopazar’ı tercih edebilirsiniz.

Kopazar içerisindeki PUBG Mobile UC fiyatları

Kopazar içerisinden uygun fiyatlara ve güvenli bir şekilde tercih edebileceğiniz PUBG Mobile UC fiyatlarını tek bir çatı altında toplamak istedik;

 • PUBG Mobile 60 UC – 26,00 TL
 • PUBG Mobile 325 UC – 130,00 TL
 • PUBG Mobile 660 UC – 260,00 TL
 • PUBG Mobile 1800 UC – 650,00 TL
 • PUBG Mobile 3850 UC – 1.300,00 TL
 • 60 UC (Global) – 30,10 TL
 • 325 UC (Global) – 150,00 TL
 • 660 UC (Global) – 305,00 TL
 • 1800 UC (Global) – 750,00 TL
 • 3850 UC (Global) – 1.500,00 TL
 • 8100 UC (Global) – 2.900,00 TL
 • 16200 UC (Global) – 5.800,00 TL

PUBG Mobile UC satın almak için Kopazar mağaza sayfasına gidebilir ve hızlı bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Peki PUBG Mobile UC satın alımlarını Kopazar üzerinden güvenli bir şekilde yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Artık biliyorsunuz.
Kopazar içerisindeki PUBG Mobile UC fiyatları

Satın alınan PUBG Mobile UC nasıl kullanılır?

Kopazar üzerinden 7/24 satın alabileceğiniz PUBG Mobile UC e-pinlerini ufak birkaç adımla hesaba tanımlatmak oldukça basit. Satın alma işlemlerini tamamladıktan sonra tarafınıza iletilen PUBG Mobile UC e-pin kodunu kullanıcı ismi ve oyuncu numarası bilgileri ile internet üzerinden hesabınıza tanımlayabiliyorsunuz.

Hesaba tanımlattığınız UC kodunuzu daha sonra oyun içerisinde dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. İsterseniz kendinize yeni bir karakter kostümü alabilir, dilerseniz ise yeni bir silah görünümü ile çok daha kaliteli bir oyun deneyimine yeşil ışık yakabilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki video ile birlikte satın aldığınız PUBG Mobile UC kodunu hesaba nasıl tanımlatacağınızı detaylı bir şekilde görebilirsiniz;

PUBG Mobile UC ile neler alınabilir?

PUBG Mobile UC ile birlikte oyun içerisinde kullanabileceğiniz ve görünümünüzü değiştiren bazı eşyaları satın alma şansınız bulunuyor. Ancak satın alacağınız bu eşyalar sizi oyunda daha güçlü bir karakter yapmıyor. Bu sebeple gönül rahatlığı ile UC satın alabilir ve sadece görünümünüzü daha özel kılabilirsiniz. PUBG Mobile UC satın alarak ve oyun içerisinde aktif ederek alabileceğiniz bazı eşyalar ve görünümler ise şu şekilde;

 • Karakter kıyafetleri ve aksesuarları: Hayalinizdeki karakteri oluşturmak UC’ler ile çok daha kolay olabiliyor. Oyun içerisindeki mağazada sadece Mobile UC ile satın alabileceğiniz bazı kostümler yer alıyor. Bunlar karakter kıyafetleri, gözlükler, şapkalar, maskeler veya eldivenler olarak sıralanabilir. Bu ürünleri satın alarak daha özel bir karakter görünümüne kavuşabilirsiniz.
 • Silah görünümleri: Karakterinizi kişiselleştirdiniz ve daha özel bir görünüme kavuşturdunuz ancak silahınızın da öyle olmasını istiyorsanız yine Kopazar üzerinden PUBG Mobile UC satın alarak silahınıza farklı görünümler ekleyebilirsiniz. Oyunun mağazası içerisinde yer alan silah görünümleri ile dilerseniz renkli, dilerseniz daha kişisel görünümler satın alabilirsiniz.
 • Paraşüt görünümleri: Bildiğiniz üzere oyun başlarken bir uçaktan aşağıya atlamanız gerekiyor. Bu süreçte yere inerken üstünüzdeki paraşütü açarak dilediğiniz noktaya sağ salim inme şansınız bulunuyor. Oyuna başlarken kullandığınız bu paraşütleri de PUBG Mobile UC kullanarak özelleştirme şansınız var.
Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: