My Time at Sandrock Çıkış Tarihi Duyuruldu

Paylaş

My Time at Sandrock çıkış tarihi belli oldu ve bir yıldan biraz fazla süren erken erişim dönemi sona eriyor.

Focus ve Pathea, My Time at Sandrock’un 26 Eylül’de V1.0 sürümünün yayınlanacağını ve on altı aylık düzenli güncelleme, iyileştirme, hata düzeltme, oyun testi ve büyüyen topluluğun isteklerine özel dikkat göstererek her türlü içeriği ekledikten sonra Erken Erişim’den çıkacağını duyurmaktan heyecan duyuyor.

My time at Sandrock çıkış tarihi duyuruldu

Focus ve Pathea yayınladıkları yeni fragman ve basın bülteniyle My Time at Sandrock çıkış tarihini resmi olarak duyurdu. İlk kez geçtiğimiz yıl Mayıs ayında çıkan ve erken erişim oyunu olarak piyasaya sürülen yapım 1.00 sürümüne geçiyor. My Time at Portia’nın devam oyunu olan sandbox RPG türündeki oyun, açık dünyada sağlıklı bir deneyim geliştirerek tam sürüme geçmeye hazırlanıyor.

My Time at Sandrock erken erişimden ne zaman çıkacak?

Oyunun 1.00 sürümü olan tam sürümü 26 Eylül 2023 tarihinde yayınlanacak ve oyun erken erişimden çıkmış olacak.

İlk kez 26 Mayıs 2022’de erken erişim sürümüyle oyuncuların karşısına çıkan yapım oyuncular nezdinde fazlasıyla sevilmiş durumda. Öyle ki Steam’de incelemelerine baktığımızda %87 kadarının olumlu olduğunu ve hayli fazla inceleme yazıldığını görüyoruz.

Erken erişim bittiğinde, bu süreçte oyunu oynamış ve geliştirme sürecine yardımcı olmuş oyunculara teşekkür niteliğinde bazı hediyeler verilecek.

Oyun hakkında

My Time at Sandrock, ilk oyun olan My Time at Portia’da tanıtılan dünyaya, Felaket Günü’nün modern teknolojilerin neredeyse tamamını yok etmesinden 330 yıl sonrasına götürüyor. Oyuna Sandrock adında, çölün ortasında vahşi ve engebeli bir arazi üzerine kurulmuş bir şehir devletinde başlıyorsunuz. Çöküşün eşiğine gelen topluluğu eski ihtişamına kavuşturacak tek kişi ise yine sizsiniz.

My Time at Sandrock çıkış tarihi, oyun erken erişimden ne zaman çıkacak?
My Time at Sandrock çıkış tarihi, oyun erken erişimden ne zaman çıkacak?

Makineler inşa etmek için kaynak toplayacak, yerel halkla ilişkiler kuracak ve kilidini açtığınız yeni yeteneklerle Sandrock’u canavarlardan koruyacaksınız. Kasabanın çevresindeki uçsuz bucaksız çölleri keşfetmeye vakit bulacak ve Eski Dünya kalıntılarını kazmak için harabelere dalacaksınız. Yüzlerce yan görev ve 40’tan fazla yeni karakterle ayrıntılı bir hikayeye kendinizi kaptırabileceksiniz.

Aynı zamanda My Time at Sandrock çıkış tarihi gelip çattığında oyunun çok oyunculu modu da ücretsiz olarak açılacak. Oyun şu anda Steam, Epic Games Store, PlayStation 5, Xbox Series X/S ve Xbox One platformlarında yayınlanacak. PlayStation 4 sürümü için ise daha sonraki bir tarihi beklememiz gerekebilir.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: