KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Epic Games Yaz İndirimleri 2023 Başladı: İşte En Dikkat Çeken Oyunlar

Paylaş

Epic Games Yaz İndirimleri 2023 başladı ve Türkiye’de o kadar popüler olmasa da ücretsiz oyunlarıyla sevilen mağazada uygun fiyatlar boy göstermeye başladı. Beklediğimiz kadar yüksek fiyat düşüşleri yaşanmasa da Steam tarafında zamlanan ancak Epic Games Store’da eski fiyatını koruyan bazı oyunlar bulunuyor. O oyunlar özelinde son fırsat diyerek, sizler için bir öneri listesi de hazırladık.

Epic Games Yaz İndirimleri 2023 sırasında alınabilecek oyunlar

Bugün itibarıyla Epic Games Store’da yaz indirimleri başlamış durumda. Bu süreç boyunca sizlere önerdiğimiz oyunlara eğer Steam’den sahip değilseniz göz atabilirsiniz. Platforma özel olarak çıkan bazı yapımlar da indirimden nasibini alsa da ne yazık ki bu dönemin öncekiler kadar parlak olmadığını görüyoruz. Yine de işte Epic Games Yaz İndirimleri 2023 sırasında alabileceğiniz bazı oyunlar!

Epic Games Yaz İndirimleri 2023
Epic Games Yaz İndirimleri 2023
  • Dead Island 2: Platforma özel olarak çıkan oyun ilk indirimini görmüş durumda ve 429,00 TL’lik fiyatı 321,75 TL’ye gerilemiş durumda. İlk indirim olduğu için ekleyelim dedik.
  • Red Dead Redemption 2: Korkulan olursa bu oyunu herhangi bir mağazada son kez 379,50 TL fiyatına görüyor olabiliriz. Eğer bu vakte kadar almayı düşünüp de fırsatları kaçırdıysanız bu köprüden önceki son çıkış olabilir.
  • Alan Wake Remastered: Orijinal oyunun görsel açıdan geliştirilmiş sürümü olup yalnızca Epic Games Store’da bulunan Alan Wake Remastered da 19,60₺ gibi oldukça uygun bir fiyattan satılıyor. İkinci oyun da yolda olduğundan oynamak istiyorsanız fiyatın hayli uygun olduğunu söyleyebiliriz.
  • Far Cry 6: Ubisoft’un sevilen serisinin son oyunu şu anda %75’lik bir indirim ile 174,75₺’ye düşmüş durumda. Çok uygun olmasa da değerlendirilebilecek bir fiyattan satılıyor.
  • Sid Meier’s Civilization VI: 4X Strateji oyunlarıyla aranız iyiyse, size tek seferde 3-4 saatlik oturumlardan oluşan uzun bir oyun deneyimi sunacak Civilization 6 da yine 21,90₺ gibi oldukça uygun bir fiyattan satılmakta.
  • Dying Light Enhanced Edition: Steam’de zamlanmasına karşın Epic Games Yaz İndirimleri 2023 sırasında görebileceği son uygun fiyata satılan oyunu hala oynamadıysanız kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Şu anda %70’lik bir indirim ile 17,70₺ fiyatından satılıyor.
  • Assassin’s Creed Odyssey: Son üçlemenin en sevilen oyunu şu anda %80 gibi oldukça büyük bir indirime girmiş durumda. AC Odyssey de 139,80₺ gibi ana fiyatına göre hayli uygun bir fiyattan satılıyor.
  • Dying Light 2 Stay Human: Dying Light 2 de zamlanmasından korkulan oyunlardan birisi ve %50’lik bir indirim ile 174,50₺ fiyatına düşmüş. Steam’deki indirimlerle aynı fiyattan satıldığını da belirtelim.

Epic Games Yaz İndirimleri ne zaman bitecek?

Epic Games Store’da yapılan yaz indirimleri etkinliği 3 Ağustos 2023 tarihinde sona erecek.

Bu sayede artık dijital oyun platformlarında yapılan yaz dönemi etkinliklerinin de sonuna gelmiş olacağız. İlerleyen süreçte oyun fiyatları büyük ihtimalle yükselmeye devam edecek. Bu nedenle indirim dönemlerinde daha temkinli olmamız gerekiyor.

Epic Ödülleri de %10 artırıldı

Ayrıca Epic Games Store’un özelliklerinden birisi olarak yaptığınız alışverişin %10’unu da hesabınıza iade alacaksınız. Epic Ödülleri adındaki bu sistem ilk etapta %5 oranında bir iade ile tanıtılmıştı ve indirim dönemini kutlamak adına 3 Ağustos’a kadar %10’a çıkarılmış durumda. Yani 300₺’lik bir alışveriş yaptığınızda, hesabınıza 30₺ kadar para dönecek. Sonraki satın alımlarda da yine bu parayı kullanabileceksiniz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: