Cities: Skylines 2’ye Nihayet Mod Desteği Geliyor

Paylaş

24 Ekim 2023 tarihinde piyasaya sürülen Cities: Skylines 2 için yeni bir yol haritası açıklandı. Oyuna resmi mod desteği ve birçok yenilik geliyor.

Cities: Skylines 2 mod desteğine kavuşuyor

Çıkışından 5 ay geçmesine rağmen oyuncular tarafından istenilen seviyeye çıkamayan Cities: Skylines 2 sonunda mod desteğine kavuşuyor. Açıklanan yol haritası içerisinde farklı içerikler de yakın zamanda oyuna dahil olacak. Normal şartlarda ilk oyunun modlar ile birlikte çok daha iyi bir konuma geldiğini düşünürsek, devam oyununa da bu yaraşırdı.

Oyuncuların geri bildirimleri ile hareket eden geliştirici ekip, modlama desteğini sunarak oyuncuların yaratıcılık konusunda neler yapabildiğini görmek istiyor. 25 Mart tarihinden sonra oyun içerisindeki düzenleyiciyi kullanarak özel haritalar oluşturabilecek ve hayallerinizdeki şehri yaratmak için farklı yollar deneyebileceksiniz.

Cities: Skylines 2'ye Nihayet Mod Desteği Geliyor
Cities: Skylines 2’ye Nihayet Mod Desteği Geliyor

Yayınlanan yol haritasında mod desteği dışında dikkat çeken bir diğer konu ise “Beach Properties” ismindeki asset paketi oluyor. Bu paket içerisinde üç farklı seviyeden 10 Kuzey Amerika konut binası, üç seviyeli 10 Avrupa Konut binası, altı adet özel yapı ve dört yeni ağaç oyun içerisine eklenecek. Bu paketin fiyatı ise şimdilik 10 dolar olarak belirlenmiş durumda fakat oyunun Ultimate sürümüne sahip olanlara ücretsiz bir şekilde gelecek.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: