KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Assassin’s Creed Nexus VR Projesi Beklenen İlgiyi Görmedi: Ubisoft Bu Sektöre Yatırım Yapmayı Bırakabilir

Paylaş

Büyük bir heyecanla duyurulan Assassin’s Creed Nexus VR projesi, çıktığından bu yana oyuncular tarafından ilgi görmemesinden dolayı Ubisoft’u biraz üzmüş durumda.

Assassin’s Creed Nexus projesi satmadı, şirket bu sektöre yatırım yapmayı kesiyor

VR gözlüklerin ve oyunların günümüzde çok az bir yer kaplamasıyla birlikte yine de bu sektöre yatırım yapmak isteyen Ubisoft, beklediğini pek alamamış gibi görünüyor. Assassin’s Creed Nexus VR projesiyle karşımıza çıkan şirket, satışlardan pek memnun değil. Özellikle oyuncuların pek ilgisini çekmeyen bu oyun hakkında Ubisoft CEO‘sundan açıklamalar var.

Assassin's Creed Nexus VR Projesi Beklenen İlgiyi Görmedi: Ubisoft Bu Sektöre Yatırım Yapmayı Bırakabilir
Assassin’s Creed Nexus VR Projesi Beklenen İlgiyi Görmedi: Ubisoft Bu Sektöre Yatırım Yapmayı Bırakabilir

Ubisoft’un kurucu ortağı ve CEO’su Yves Guillemot, yabancı basında verdiği bazı söyleşilerde satışın çok az olması sebebiyle üzüldüğünü ve bundan sonra sanal gerçeklik sektörüne biraz daha mesafeli yaklaşacaklarını söylüyor. Ayrıca düşünce seviyesinde bulunan bazı projelerin şimdiden ötelendiğini ekliyor. Ubisoft olarak bu sektörü biraz daha araştırmamız gerekiyor diye ekleyen Yves Guillemot, sektöre olan yatırım planlarını da şimdilik askıya aldıklarını ifade etti.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: