Assassin’s Creed Mirage Oynanış Videosu Sızdırıldı!

Paylaş

Uzun zamandır beklenen serinin yeni oyunu Assassin’s Creed Mirage için çıkış tarihinden daha büyük bir sızıntı ortaya çıktı. Kısa bile olsa oyunun oynanış videosu sosyal medyada dolaşıyor.

Assassin’s Creed Mirage oynanış videosu

Ubisoft’un son zamanlarda üzerine titrediği Assassin’s Creed Mirage için sızıntılar ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde oyunun çıkış tarihi yabancı basın kaynaklarınca ortaya çıkartılmıştı. Konu hakkında resmi bir açıklama gelmese bile oyuncular tarafından güçlü bir bilgi olarak görülen iddia sonrasında ortaya farklı bir sızıntı çıktı. Reddit sayfasında paylaşılan kısa bir video, oyunun ana mekaniklerinden birisi olan koşma eylemini gösteriyor.

Assassin’s Creed Mirage oynanış videosunu burada yayınlamamız telif sorunları oluşturabileceği için link bırakmak zorundayız. Videoyu görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Assassin’s Creed Mirage oynanış videosu
Assassin’s Creed Mirage oynanış videosu (Görüntü için kusura bakmayın fakat biraz bulanıklaştırmamız gerekiyordu)

Önümüzdeki hafta düzenlenecek PlayStation Showcase 2023 sırasında yeni oyun Assassin’s Creed Mirage hakkında resmi çıkış tarihi bilgisini duymayı umuyoruz. Tabii bu süreç boyunca da iddialar ve teoriler ortaya atılmaya devam ediyor. Origins ile başlayan ve serinin son üç oyununda süregelen rol yapma mekaniklerinin fazlalığı ve gizlilik temellerinin azaltılmış olmasından yakınan oyuncular ise Mirage’den pek memnun. Çünkü Assassin’s Creed Mirage, seriyi köklerine döndüren bir yapı ele alıyor.

Basim karakterini canlandıracağımız ve gizlilik temellerinin yanı sıra parkur fiziğine de önem verecek olan Assassin’s Creed Mirage oynanış videosu ise oldukça kısa. Sadece 3 saniye süren bu video bizlere Basim’in koşu animasyonunu sunuyor. Tabii videoya uzun ve dikkatli baktığımız zaman etrafın nasıl bir görünüme sahip olabileceğini de kestiriyoruz. Muhtemelen bu video yayından kaldırılacaktır, bu yüzden elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz.

Dediğimiz gibi video çok kısa. Ve sadece Basim’in koşu animasyonuna odaklanmış durumda. Bu animasyonu, serinin son oyunu konumundaki Assassin’s Creed Valhalla‘da görmüştük. Açıkçası benim fikrim, animasyon Assassin’s Creed Unity‘e bir hayli benziyor. Karakterin koşu stili ve kumaşın dalgalanması gibi özellikleri Unity’de görünce dibimiz düşmüştü. Nedense ben ona çok benzettim ancak Valhalla ile de birebir olduğu bariz belli.

12 Ekim‘de çıkacağı düşünülen Assassin’s Creed Mirage için geri sayım da devam ediyor. Bakalım, önümüzdeki PlayStation Showcase etkinliğinde bir duyuru görür müyüz?

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: