Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

PlayStation Showcase 2023 Yayın Tarihi Belli Oldu

Paylaş

PlayStation konsolları için özel oyunların ve ek paketlerin duyurulacağı PlayStation Showcase 2023 yayın tarihi resmi olarak açıklandı.

PlayStation Showcase 2023 Mayıs ayında bizlerle

Çok sayıda yeni oyun duyurusunun yapılacağı ve PlayStation 5 için özelliklerin gösterileceği PlayStation Showcase 2023 için yayın tarihi nihayet açıklandı. Sony tarafından düzenlenen etkinlik, 24 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilecek. Açıklanan bilgilere göre tüm gösteri tam 1 saatten fazla sürecek.

Dünya çapında geliştiricilik yapan stüdyoların PlayStation 5 ve PlayStation VR2 için geliştirdikleri yeni oyunlara göz atma şansı yakalayacağız. Etkinlik içerisinde hem bağımsız oyun stüdyoları, hem Sony ortaklığında gerçekleşecek üçüncü taraf oyun geliştirici stüdyoları, hem de PlayStation Studios tarafından geliştirilen birkaç yeni oyunun gösterimi yapılacak. Etkinlik 1 saat veya daha fazla sürecek ve tamamı oyun fragmanlarıyla donatılacak.

PlayStation Showcase 2023
PlayStation Showcase 2023

Bizi en çok heyecanlandıran kısım ise “Yeni Oyun” duyuruları oldu. PlayStation tarafından hazırlanan bu yeni oyunların daha önce hiç duyurulmamış bir IP üzerine mi odaklanacağı yoksa mevcut serilerin devamı şeklinde mi gösterileceği ise henüz bilinimiyor. Bir diğer yandan ise The Last of Us için geliştirilen çevrimiçi odaklı oyunun da bu etkinlik sırasında gösterilme ihtimali bulunuyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: