Assassin’s Creed Mirage İçin Bomba İddia: Oyun Ekim Ayında Çıkabilir!

Paylaş

Uzun zamandır beklenen yeni Assassin’s Creed oyunu için ortaya bomba bir iddia atıldı. Yabancı kaynaklara göre oyun 2023 bitmeden ekim ayında piyasaya sürülebilirmiş. Assassin’s Creed Mirage hakkında bazı detaylar yazımızda.

Assassin’s Creed Mirage iddiası ortalığı alevlendirdi!

Ubisoft’un yeni Assassin’s Creed oyunu, seriyi köklerine döndürecek ve gizlilik temellerini geri getirecek. Geçtiğimiz sene eylül ayında duyurulan Assassin’s Creed Mirage, ilk oyuna olan benzerliği sayesinde serinin hayranlarını heyecanlandırmayı başarmıştı. Yabancı basının popüler sitelerinden birisi olan Video Games Chronicle kaynaklı habere göre oyunun çıkış tarihi de sızdırılmış durumda.

Youtube üzerinde Assassin’s Creed serisi hakkında bazı içerik videoları çeken ve seri hakkında sızıntılar ile ismini duyuran j0nathan isimli kanala göre oyunun çıkış tarihi ekim 2023 olarak gösteriliyor. Ortaya atılan bu iddia sonrası henüz bir açıklama yapılmasa bile bu durum kulağa oldukça mantıklı geliyor. Assassin’s Creed Mirage çıkış tarihinin şu an için ekim ayına alındığını ve haziran-temmuz arasında çıkışına özel bir fragman yayınlanacağı da söyleniyor.

Assassin's Creed Mirage
Assassin’s Creed Mirage

Tamamen parkur, gizlilik ve suikast mekaniklerine odaklanacak olan Assassin’s Creed Mirage, Bağdat semalarında geçecek ve ilk oyunun verdiği atmosferi günümüz teknolojisi ile yansıtmaya çalışacak. Origins, Odyssey ve Valhalla gibi oyunlarla seriyi daha çok rol yapma tarafına çeken Ubisoft’un bu hamlesi, bazı hayranları sevindirse bile değişimden memnun olan oyuncuları ise üzmüş durumda. Eğer ortaya atılan bu iddiaların doğruluğu önümüzdeki günlerde kesinleşirse, Assassin’s Creed Mirage için çıkış tarihi olarak ekim ayını rahatlıkla gösterebiliriz demektir.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: