Apex Legends Inner Beast Koleksiyon Etkinliği duyuruldu

Paylaş

Yepyeni bir Battle Royale moduyla birlikte gelen Apex Legends etkinliği, birçok farklı ve özel kozmetik eşyaya da ev sahipliği yapıyor.

Apex Legends Inner Beast koleksiyon etkinliği geliyor

Apex Legends Inner Beast koleksiyon etkinliği 5-19 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek. Apex Legends: Breakout için açıklanan bu son etkinlik, yeni bir Battle Royale modu olan The Hunt’a ev sahipliği yapıyor. İçerisinde Bloodhound’un “Prowler Guardian” kostümü ve Octane’in Butterfly Knife Heirloom’u olan “Octane’s Prototype” gibi yeni kozmetikler yer alıyor. Ayrıca bunlar dışında oyuna tam 24 farklı kozmetik eşya daha dahil oluyor.

Yeni Battle Royale oyun modu: The Hunt

Inner Beast koleksiyon etkinliği ile birlikte oyuna eklenecek olan yeni Battle Royale oyun modu The Hunt, oyuncuları çok daha aksiyonlu bir çatışma ortamına atıyor. Av takımlarını takip etmek ve ortadan kaldırmak için Hunt Datapad’i kullanacak ancak bu süreçte ise av konumunda olanlar da avcıları ortadan kaldırmak ve ödülleri korumak için çabalayacaklar.

Ayrıca bu etkinlik içerisinde ödül ağacının basamaklarını çıkarak farklı ve benzersiz öğeler kazanma şansına sahip olacaksınız. Şayet etkinlik sona ermeden 24 kozmetik öğenin hepsini başarıyla tamamlayabilirseniz Octane’in yeni Butterfly Knife heirloom’u “Octane’s Prototype” öğesine sahip olabileceksiniz. Etkinlik hakkında daha detaylı bilgi almak için Electronic Arts resmi internet adresine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: