Zenless Zone Zero Çıktı!

Paylaş

Çin merkezli HoYoverse’in yepyeni kentsel fantezi aksiyon RPG’si Zenless Zone Zero, 4 Temmuz 2024 tarihinde yani bugün hayranlarıyla buluştu. Oyun, Hollows olarak bilinen bir felaketin ardından yok edilmiş bir uygarlığı konu alıyor. New Eridu adında yeni bir şehirde geçen oyun, hayatta kalanların tehlikeli Hollows’a karşı mücadelelerini ve insanlığın son umut ışığı olan “Housekeeping Co.” adlı gizemli bir organizasyonu konu alıyor.

Kıyamet sonrası dünyada heyecan verici aksiyon: Zenless Zone Zero

Zenless Zone Zero, sürükleyici bir hikayeye ve ilgi çekici karakterlere sahip. Oyun, New Eridu şehrinin gizemlerini keşfederken farklı gruplarla etkileşime girebilmenize ve kendi hikayenizi oluşturabilmenize olanak sağlıyor. Kentsel fantezi aksiyon RPG’si aynı zamanda, hızlı tempolu ve tatmin edici aksiyon savaşları sunuyor.

Zenless Zone Zero
Zenless Zone Zero Çıktı!

Oyun, farklı silah türleri ve özelleştirme seçenekleri ile stratejik derinlik sunuyor. Benzersiz yeteneklere sahip farklı karakterlerden oluşan ekipler kurarak düşmanlarla savaşabilirsiniz.

Oyunu PC (Sadece Epic Games Store), PlayStation 5 veya mobil cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunun resmi web sitesi üzerinden ve Zenless Zone Zero’nun resmi çıkış fragmanını izleyerek fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kaynak:HoYoverse
Berke Kösali
Berke Kösali
Call of Duty sevdalısı, teknoloji meraklısı, bilim kurgu hayranı ve çaylak yazar.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: