Beklenen ARPG Zenless Zone Zero İçin Kapalı Beta Düzenlenecek

Paylaş

HoYoverse, Zenless Zone Zero için 2. bir kapalı beta turu düzenleneceğini açıkladı. Daha fazla oynanabilir karakter ve yeni hikaye içerikleriyle birlikte geliyor.

Zenless Zone Zero’ya bir tur daha kapalı beta

Zenless Zone Zero, HoYoverse’ın yepyeni bir ARPG oyunu. Çağdaş uygarlık olarak bilinen temeller, Hollow adıyla bilinen bir felaket ile yok oldu. Bu ezici felaketin ortasında New Eridu şehri ayaklandı ve Hollow’la savaşmak için gerekli teknoloji ve kaynaklardan yararlanmak istiyor. Oyuncular, bir Proxy olan karakteri kontrol edecek ve Hollows ile başa çıkmak için benzersiz yoldaşlardan oluşan bir grupla birlikte maceraya atılacak.

Zenless Zone Zero'ya bir tur daha kapalı beta
Zenless Zone Zero’ya bir tur daha kapalı beta

Oyunun kapalı beta süreci öncelikle PC kullanıcıları için başlayacak. Ayrıca iOS ve Android kullanıcıları için de ön kayıtlar açılmış durumda. Bu kapalı beta sürecinde kullanıcıları çok cazip içerikler bekliyor. Farklı görevleri ve karakterleri görmenin yanı sıra, aynı zamanda oyunun nasıl bir temele dayandığını da kavrama şansına erişecekler. Eğer ilk kapalı beta sürecini kaçırdıysanız bu sizin için güzel bir fırsat olacaktır.

Kapalı beta süreci hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve ön kayıt yaptırmak için Zenless Zone Zero resmi internet adresine buradan ulaşabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: