The Alters Oynanış Videosu Yayınlandı: İlk Günden Xbox Game Pass’e Geliyor!

Biraz da ''kendilerimizle'' baş başa kalalım değil mi?

Paylaş

Polonyalı geliştirici ekip 11 bit studios, bu yıl içerisinde çıkması planlanan yeni duygusal bilim-kurgu oyunu The Alters’ın ilk oynanış fragmanını yayınladı. Jan Dolski’nin insanlık tarihinde en sık sorulan soruya cevap ararken tehlikeli bir gezegenden kaçma serüvenini konu alan oyunun çıkar çıkmaz Xbox Game Pass kütüphanesine ekleneceği de açıklanmış bulunuyor.

Duygusal bir yaklaşım sunacak olan The Alters, şirketin bir diğer sevilen oyunu This War of Mine’dan esinleniyor

Oyun dünyasının sevilen oyunlarından olan This War of Mine’dan esinlenen The Alters, oyuncuları zorlu bir hayatta kalma ve üs inşa etme mücadelesine doğru sürükleyecek bir oyun olacak. Yakıcı bir yıldıza sahip ıssız bir gezegene düşen karakterimiz Jan, son teknoloji bir üsse sığınarak ölümcül koşullardan kaçınmaya çalışacak. Evet, tabii ki de tek sorunumuz bu olmayacak. Gelen bilgilere göre bu üssün yetenekli bir ekip tarafından kullanılması gerekiyormuş. Buna rağmen karakterimiz Jan, yalnız olacak. Kulağa heyecanlı geliyor değil mi? Oyundaki asıl mücadelemiz ise gizemli bir maddenin keşfi ve ”Alters” adı verilen alternatif versiyonların yaratılması noktasında başlayacak. Karakterimiz, kendi alternatif versiyonlarını yaratarak tek başına üstesinden gelemeyeceği sorunlar ile yüzleşecek.

The Alters oynanış videosu

Bilim-kurgu bir evreni konu alan The Alters, özünde farklı alternatiflerimiz ile hayatta kalma serüveni yaşayacağımız bir üs inşa etme oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Karakterimiz Jan, tek başına yüzleşemeyeceği zorluklara karşı gelmek için kendi kopyalarını yaratacak ve geçmişteki kararları ile yüzleşecek. The Alters, 2024 yılı içerisinde PC ve konsollar için piyasaya sürülecek. Oyun, ilk günden Xbox Game Pass kütüphanesine eklenecek ve Türkçe dil desteğine de sahip olacak.

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu
Selam! Ben Eren Eroğlu. Atarita'nın yönetiminden sorumluyum. Aynı zamanda arada sırada oyun sektörüne dair yazıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: