Steam Gizlilik Festivali Başladı: İşte Alabileceğiniz Oyunlar

Paylaş

Steam’in yaz indirimlerinden sonraki ilk indirim etkinliği olan Steam Gizlilik Festivali geçtiğimiz günlerin akşam saatlerinde resmi olarak başladı. Bu festival içerisinde gizlilik odaklı oyunlara büyük indirimler geldi ve bizde sizler için harika bir liste hazırladık;

Steam gizlilik festivali oyunları

Steam Gizlilik Festivali başlar başlamaz akıllara gelen ilk soru şu oldu; “Şimdi ne almalıyız?”. Yaz indirimleri bittikten sonra Steam henüz Türkiye dolar kuru politikasını resmi olarak güncellememiş olsa bile çoğu oyunda fiyat artışı yaşandığı malumunuz. Örneğin; bugün erken saatlerde Elden Ring‘e yeni bir zam geldi. Ayrıca bazı Ubisoft oyunlarına ve diğer bağımsız yapımlara da birçok fiyat artışı yansıtılmış durumda. İşte tam da bu sebeple, Steam Gizlilik Festivali içerisinde kaçırılmaması gereken bazı oyunları listeledik. 31 Temmuz saat 20:00‘a kadar sürecek indirim etkinliğinde şu oyunları almayı düşünebilirsiniz;

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint – %80 indirim ile 53,80 TL

Tom Clancy’s Ghost Recon serisinin son oyunu konumundaki Breakpoint, gizlilik ve aksiyon temelleriyle ön plana çıkmayı başarıyor. Oyunun yeterince geniş bir açık dünyaya sahip olduğunu da söylememiz gerekli. Ubisoft’un yıllar sonra Steam’e dönmesiyle birlikte bu oyunu da popüler platforma getirdiğini ve çok daha uygun bir fiyata satışa sunduğunu belirtelim.


Generation Zero – %70 indirim ile 25,50 TL

Hem gizlilik olsun hem de aksiyon olsun diyorsanız çok doğru bir yerdesiniz. Özellikle son dönemlerin popüler oyunları arasında bulunan ve aynı zamanda çevrimiçi eşli oyun desteği sayesinde uzun süreler boyunca arkadaşlarınız ile birlikte oynayabileceğiniz Generation Zero, Steam Gizlilik Festivali kapsamında çok iyi indirime girmiş durumda.


Watch Dogs: Legion – %85 indirim ile 47,25 TL

Listeye bir Ubisoft oyunu daha giriyor tabii. Watch Dogs: Legion, serinin en sevilen oyunu olmasa bile güzel bir ivme yakalamayı başarmıştı. Ubisoft’un Steam’e geri dönmesiyle birlikte uygun fiyattan satışa sunduğu oyunlardan bir tanesi konumunda. Ayrıca eğer oyunun Gold sürümünü satın alırsanız ilk oyun ücretsiz olarak kütüphanenize ekleniyor.


Thief Simulator – %85 indirim ile 28,50 TL

Hırsızlık simülasyonu olarak adlandırabileceğimiz Thief Simulator, dünyadaki en iyi hırsızı oluşturmaya çalıştığınız ve çeşitli mekanları soyarak kazandığınız parayla daha iyi ekipmanlar satın alabildiğiniz bir yapım. Steam mağaza sayfası üzerinde “Çok Olumlu” inceleme etiketine sahip olduğunu belirtelim.


Sniper Ghost Warrior Contracts 1 & 2 Double Pack – %81 indirim ile 100,28 TL

Sniper Ghost Warrior Contracts 1 ve 2’nin yer aldığı bu paket, Steam Gizlilik Festivali kapsamında alabileceğiniz en uygun paketlerden bir tanesi. İlk ve ikinci oyunu içerisinde barındıran bu paketi satın aldığınız zaman 17,70 TL tasarruf ediyorsunuz. Oyunları tekli olarak satın almak istediğinizde ise ödemeniz gereken miktar 117,98 TL oluyor.


Tom Clancy’s Splinter Cell Elite Echelon Edition – %75 indirim ile 87,25 TL

Tom Clancy’s Splinter Cell serisi bu listeye en uygun seri olabilir. Gizliliğin ön planda olduğu ve tüm oyun temelinin saklanmak ile gölgeler arasında süzülmeye göre tasarlandığını hepimizi biliyoruz. Echelon Edition paketi içerisinde ise seriden tam 4 oyun yer alıyor. Tom Clancy’s Splinter Cell, Tom Clancy’s Splinter Cell Chaos Theory, Tom Clancy’s Splinter Cell Double Agent ve Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction. Ancak serinin son oyunu konumundaki Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist bu paket içerisinde yer almıyor. Onu da ayrı olarak satın almak isterseniz %75 indirim ile 57,25 TL’ye sahip olabiliyorsunuz.


Alien: Isolation – %80 indirim ile 75,80 TL

Isolation, aslen bir korku-gerilim oyunu olsa bile içerisinde bolca gizlilik ögesi barındırdığını da söyleyelim. Akıbeti belirsiz uzay gemisi içerisinde keşif yapacak, karanlık atmosferi içerisinde kaybolacak ve en önemlisi ise hayatta kalmaya çalışacaksınız.


HITMAN World of Assassination – %50 indirim ile 209,50 TL

HITMAN World of Assassination aslında tam bir paket oyunu. Çünkü içerisinde 3 farklı Hitman oyunu yer alıyor ve aynı zamanda bol ek paketiyle de oyuncuları sevindirmeyi başarıyor. Seri farklı bir noktaya kaydıktan sonra çıkan ilk iki oyunun yanında serinin üçüncü oyunu ve birkaç farklı ek paketi de beraberinde satın alabiliyorsunuz. Gizlilik sevenlerin mutlaka bakması gereken serilerden bir tanesi.


Batman: Arkham Collection – %85 indirim ile 15,30 TL

Neredeyse her indirim listesine aldığımız Batman: Arkham Collection paketi yine karşınızda. Yeri geldiğinde gizliliğin ön planda olduğu, yeri geldiğinde ise aksiyona doyuran temeliyle sizlere seriden tam 3 oyun ve 1 ek paket sunuyor. Bizce kaçırılmaması gereken bir fiyata sahip.


Assassin’s Creed Origins – %85 indirim ile 104,85 TL

Aslında Assassin’s Creed serisinden hangi oyunu aldığınızın pek bir önemi yok. Çünkü oyun içerisinde mekaniklerin %80’i gizlilik temellerinden oluşuyor. Ama Origins ile başlayan RPG ögelerinin kuvvetliği sebebiyle gizlilik temelleri biraz arka plana itilmiş durumdaydı. Yine de içerisinde tam bir suikastçı gibi hissedebileceğiniz Assassin’s Creed oyunlarını almak bu indirim döneminde yapılabilecek en mantıklı tercih.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: