Stardew Valley 1.6 Yamasından Yeni Detaylar Paylaşıldı

Paylaş

Eric “ConcernedApe” Barone, Stardew Valley 1.6 yaması hakkında yeni detaylar paylaştı. Tabii kendisine has şekilde, oyun üzerinde çalışmaktan hiç enerjisi kalmamış gibi arkada bazı gizemler de bırakarak bir sosyal medya gönderisi vasıtası ile bunu yaptı. Milyonlar satan oyunu üzerinde hala tek başına çalışan ve bunu bir gelenek haline getirmiş geliştiriciden gelen detaylara gelin birlikte göz atalım.

Stardew Valley 1.6 yaması gün geçtikçe karanlıktan çıkıyor

Oyunlarında ve güncellemelerinde çok detay vermeyen, büyük kısmının gizem olarak kalmasını isteyen Eric Barone, yeni güncelleme için de detayları yüzeysel olarak paylaştı. Söylediğine göre Stardew Valley 1.6 yaması aşağıdaki içerikleri de beraberinde getirecekmiş:

Stardew Valley 1.6 yaması
Stardew Valley 1.6 yaması

Evet, Barone paylaştığı detaylar arasına hem oyuna yeni gizemler ekleneceğini söyleyip hem de bir gizem ekledi. Paylaşılan gönderiden gördüğümüz kadarıyla özellikle oyunun ileri aşamalarında oynanış çeşitliliğini artırmak için yeni güncellemeyle bazı içerikler eklenecek. Aynı zamanda meraklı oyuncuların keşfetmesi için gizemler de yerleştirilecek.

Tüm zamanlarda toplam 30 milyondan fazla satmayı başarmış ve aşırı sevilen yaşam simülasyonu Stardew Valley, irili ufaklı güncellemeler almaya devam ediyor. Öte yandan Barone, yeni oyunu olan Haunted Chocolatier üzerinde hiçbir detay paylaşmadan çalışmaya devam ediyor. Son geliştirici güncellemesini 2021’de yayınladığı oyunu ilk kez duyduysanız ya da detaylarını merak ediyorsanız buradan detaylı içeriğimize de geçebilirsiniz.

Ayrıca Stardew Valley 1.6 yaması dışında oyuna dair merak edebileceğiniz bazı içeriklerimizi de şöyle bırakalım:

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: