Stardew Valley Güncellemesi Oyuna Yeni Bir Eşya Ekliyor!

Paylaş

Eric “ConcernedApe” Barone, geçtiğimiz aylarda hem yeni oyunu Haunted Chocolatier’i duyurmuş, hem de yeni bir Stardew Valley güncellemesi hakkında detaylar paylaşmıştı. Şimdi o güncellemeden yeni bir ipucu paylaştı.

Stardew Valley güncellemesi ile oyuna yeni bir eşya eklenecek

Eric “ConcernedApe” Barone, geçtiğimiz ay Twitter üzerinden yeni bir Stardew Valley güncellemesi geleceğinin duyurusunu paylaşmıştı. En son çıkan 1.5 güncellemesinden daha küçük olacak fakat oyuna yeni bir eşya ekleyecek Stardew Valley 1.6 güncellemesi hakkında yeni detaylara ulaşma şansına eriştik.

Tabii bu güncellemenin üzerinde çalışılması, Barone’nin yeni oyunu Haunted Chocolatier’e biraz ara verdiği anlamına da geliyordu. Haunted Chocolatier hakkında bildiğimiz tüm detayları da buradaki yazımızda sizlere anlatma fırsatımız olmuştu. Şimdi ise Stardew Valley’ın 1.6 güncellemesine odaklanılmış durumda. Dün Twitter üzerinden kısa bir yazı paylaşan Barone, oyuna yeni bir tırpanın ekleneceğini açıklamış oldu. “İridyum Tırpanı” olarak belirtilen bu eşya, yeni güncelleme ile karşımıza çıkacak en büyük yeniliklerden birisi olabilir.

Stardew Valley avatar oluşturma aracı ise büyük beğeni topladı

1.6 güncellemesi hakkında çok fazla detaya sahip değiliz. Şimdilik oyuna eklenecek yeni iridyum tırpanının yanı sıra, genel anlamda mod yapımcılarına odaklı bir güncelleme ile karşılaşacağımızı kestirebiliyoruz. Bunun yanı sıra Stardew Valley avatar oluşturma aracı ise kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplamış durumda. Stardew Valley karakterlerine benzeyen bir avatar oluşturma planınız varsa sizi buradaki yazımıza davet ediyoruz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: