KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Stardew Valley Avatar Oluşturma Aracı Yayınlandı: Kendi Piksel Avatarınızı Oluşturabileceksiniz

Paylaş

Stardew Valley avatar oluşturma aracı yayınlandı ve Itch.io üzerinde yayınlanan bu araç ile insanlar kolaylıkla kendi çiftçi portrelerini oluşturabiliyorlar. Hali hazırda sosyal medyada çok sevilen ve kullanılan yeni araç herkesin erişimine açık şekilde bekliyor. Sevilen oyun için birkaç geliştiricinin iş birliği yaparak geliştirdiği bu yeni araç sayesinde sadece oyunda değil, diğer platformlarda kullanmak üzere de kendi avatarlarınızı yapabileceksiniz.

Stardew Valley avatar oluşturma aracı karşınızda, kullanımı gayet kolay

Buradan ulaşabileceğiniz araç üzerinden birkaç açılır listeden detayları seçerek kendi avatarlarınızı oluşturabileceksiniz. Şimdiden sosyal medya üzerinde birçok kullanıcının kendi avatarlarını kullanmaya başladığını görüyoruz. Kullanımı oldukça kolay olan ve çıktıyı size PNG şeklinde gönderen Stardew Valley avatar oluşturma aracını denemenizi tavsiye ediyoruz.

stardew valley avatar oluşturma
Stardew Valley Portrait Creator aracının bir ekran görüntüsü.

Tabii şu anda bilinen birkaç sorunu olduğunu da söyleyelim. Örneğin Mozilla Firefox ya da Opera GX tarayıcılarında kullanıcıların seçtiği renk, avatarlarına doğrudan yansımıyor. Bunların tarayıcılarla ilgili bir sorun olduğu söyleniyor. Çözüm için de yine kendi websiteleri üzerinden bazı talimatlar yayınlamışlar.

Eric Barone tarafından geliştirilen ve yıllardır yüz binlerce oyuncunun sevgisiyle karşılaşan yapım için yine aynı sevgiyle geliştirilmiş araçlar yayınlanmaya devam ediyor.

Bu sırada geliştirici ise Stardew Valley’i güncellemekle birlikte bir yandan da yıllardır sıradaki projesini geliştiriyor. Uzun süredir beklenen Haunted Chocolatier için biz de bütün detayları araştırdık ve sizler için bir araya getirdik. Eğer merak ediyorsanız buradan ilgili yazımıza giderek oyunun şu ana kadar ortaya çıkan bütün detaylarını inceleyebilirsiniz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: