Star Wars Jedi: Survivor Kaç Saat Sürüyor?

Paylaş

Çıktığı dönemde yakaladığı satış başarısıyla Electronic Arts’ı adeta tek kişilik oyunlara geri döndüren Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devam oyunu Survivor geldi çattı. Biz de oyunu önceden oynama fırsatı bulduk ve ”Star Wars Jedi: Survivor kaç saat sürüyor?” sorusunu direkt olarak kendi deneyimlerimize göre cevaplıyoruz.

Star Wars Jedi: Survivor kaç saatte bitiyor?

Star Wars Jedi: Survivor, ana hikâyesinin yanı sıra içerisinde keşfedilebilir birçok gezegen barındırıyor. Bu yüzden oyunun oynanış süresi sizin keşiflere harcayacağınız vakte göre değişiklik gösterecek olsa da sadece hikâye odaklı ilerleyecek bir oyuncunun oyunu ortalama 20 saatte bitireceğini söylemekte fayda var. Eğer hem ana hikâye hem de keşif unsurlarıyla eşit ilerlemeyi seven bir oyuncuysanız bu süre 30 saate çıkacaktır. Oyun içerisinde didik didik edilmemiş nokta bırakmam, her yeri keşfederim diyorsanız da oyunun size sunacağı sürenin 40 saat olacağını belirtebiliriz. Yani Star Wars Jedi: Survivor kaç saat sürüyor sorusunun cevabı aslında oynanışınıza göre değişkenlik gösterecek 20 ila 40 saat gibi bir süre olacaktır.

Ana hikâye20 saat
Ana hikâye + Yan görev30 saat
Oyunu tamamen bitirmek40 saat
Star Wars Jedi: Survivor kaç saatte biter?
Star Wars Jedi: Survivor kaç saatte biter?

Star Wars Jedi: Survivor nasıl bir oyun?

Serinin ilk oyunu olan Fallen Order’ın tam beş yıl sonrasını konu alan Star Wars Jedi: Survivor, tüm galaksiyi karanlığın kapladığı ve umudun yavaş yavaş tükenmeye başladığı bir zaman dilimini konu alıyor. Bir zamanlar acemi bir öğrenci olan ana karakterimiz Cal Kestis’in olgunlaştığını ve gerçek bir Jedi şövalyesine dönüştüğünü görüyoruz. Atarita olarak, biz de Star Wars Jedi: Survivor’ı önceden oynama şansı bulduk ve oyunu inceledik. Eğer oyun hakkında tüm detayları merak ediyorsanız Star Wars Jedi: Survivor inceleme yazımıza göz atabilirsiniz.

Star Wars Jedi: Survivor hangi platformlara çıktı?

Az önce ”Star Wars Jedi: Survivor kaç saat sürüyor?” sorusunu yanıtladık ve oyunun ana hikâyesinin yaklaşık 20 saat sürdüğünden bahsettik. Peki Star Wars Jedi: Survivor’ı hangi platformlardan oynayabilirsiniz? Gelin, bu soruya da açıklık getirelim.

Öncelikle Star Wars Jedi: Survivor’ın yeni nesil bir oyun olduğunu dolayısıyla PlayStation 4 ve Xbox One serilerine çıkmadığını belirtmek istiyoruz. Oyun; PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC için piyasaya sürüldü. Yani oyunu sadece bu platformlardan oynayabilirsiniz. Ayrıca Star Wars Jedi: Survivor’ın fiyatı PC tarafında da en az konsollar kadar yüksek olsa da EA Play Pro aboneliği sayesinde çok daha ucuz bir şekilde oyunu deneyimleyebiliyorsunuz.

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu
Selam! Ben Eren Eroğlu. Atarita'nın yönetiminden sorumluyum. Aynı zamanda arada sırada oyun sektörüne dair yazıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: