Insomniac: “Spider-Man 2 CO-OP Olmayacak”

Paylaş

PlayStation 5 için çıkacak Spider-Man 2 için CO-OP söylentileri gelmeye başlamıştı. Miles Morales’i seslendiren sanatçının yaptığı yorumların ardından oyuncular tarafında eşli oyun özelliği fazlasıyla konuşulmaya başlandı. Ancak Insomniac Games’in söylediğine göre oyun eşli olmayacak, bunun yerine harika bir tek oyunculu deneyimi sunacakmış.

Spider-Man 2 tek oyunculu bir oyun olacak

Geçtiğimiz Eylül ayında SacAnime’de Miles Morales’in seslendirme sanatçısı Nadji Jeter’e oyunun co-op olup olmayacağı sorulmuştu. Sorunun üzerine sanatçı “Duyurulup duyurulmadığını bilmiyorum ama sanırım olacak” diyerek spekülasyonların önünü açmıştı. Eylül ayında yapılan bu yorum Pazartesi günü yeniden gündeme gelince geliştiriciye de söz hakkı geçmiş oldu.

Spider-Man 2 co-op olacak mı?
Spider-Man 2 co-op olacak mı?

Twitter’da geliştirici ekibe Spider Man-2’nin co-op olup olmayacağı yeniden soruldu ve söylentileri hızlı şekilde kesen o yanıt geldi. “Hayır! Bu epik bir tek oyunculu macera!”

Yaklaşan devam oyunu Peter Parker, Miles Morales ve MJ Watson’ın 2018’de çıkan ilk oyun ve Miles Morales’te yaşanan olaylardan sonra neler yaşadıklarını konu alacak. Aynı zamanda yeni oyunda Venom’u canlandıran Tony Todd da geçtiğimiz günlerde Sony’nin oyun için çıkış tarihini Eylül olarak düşündüğünü söylemişti.

Yarın gerçekleşecek olan PlayStation Showcase sunumu sırasında muhtemelen oyuna dair yeni bir oynanış videosu yayınlanacak. Belki bu sırada merakla beklenen çıkış tarihi hakkında da bilgi sahibi oluruz. Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin!

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: