Marvel’s Spider-Man 2’nin Konusu Sızdırılmış Olabilir!

Paylaş

Insomniac Games tarafından geliştirilen Marvel’s Spider-Man 2 için bomba bir iddia ortaya atıldı. Yabancı kaynaklarda yer alan bir forum sitesine göre oyunun konusu ve karakterleri sızdırılmış olabilir.

Marvel’s Spider-Man 2 için bomba iddia!

2023’ün en çok beklenen oyunlarından birisi olan Marvel’s Spider-Man 2 için ortaya bomba bir iddia atıldı. Yabancı bir forum sitesinde oyunun konusu ve karakterlerinden bazıları paylaşıldı. Tabii bu durum bizim beklentimizi pek etkilemez, şayet ortaya atılan iddialarda doğruluk payı bulunuyorsa iş sandığımızdan daha çetrefilli olabilir.

Sızdırılan bilgilerin kesin olup olmadığını ise henüz bilmiyoruz. Bu durum tamamen şaka amaçlı olabilir veya ciddi bir sızıntı olabilir. Tabii olay ortaya çıktıktan sonra forumdaki konu apar topar kaldırılmış. Ama bizim gibi meraklı oyuncular konunun ve karakterlerin barındığı bir gönderiyi alma şansına erişmişler. Eğer oyunun hikayesini merak ediyorsanız yazının bundan sonrasını okumamanızı öneririz. DİKKAT, DEVAMI SPOILER İÇERİR!

Marvel's Spider-Man 2
Marvel’s Spider-Man 2

Buradan sonraki yazıda oyun hakkında bazı detaylar bulunuyor. Yanlışlıkla okumamanız için tekrar belirtmek istiyorum.

*SPOILER* Oyunun konusu ve karakterleri özetle şu şekilde *SPOILER*

Ortaya atılan iddiaya göre oyundaki düşmanlarımızın hepsini fragmanda görmemişiz. Fragmanda bizlere sadece Venom gösterilmişti ve doğal olarak hepimiz heyecanlanmıştık. Paylaşılan içerikte Venom harici iki farklı Green Goblin görünüyormuş. Yani ilk oyunda gördüğümüz Norman Osborn ve hikayenin sonlarında yaşadığına şahit olduğumuz oğlu Harry Osborn. Bu iki Green Goblin oyundaki diğer düşmanlarımız olacakmış. Diğer kötü karakterler ise Mysterio, Sandman ve Kraven olarak yazılıyor. Tabii başka düşmanlar da olacak fakat bunlar Green Goblin’ler ve Venom kadar fazla ortalıkta görünmeyecekmiş. Örneğin Doctor Octopus geri dönecek fakat kısa bir süreliğine.

Oyunun senaryosu tam olarak sızdırılmamış olsa bile bazı önemli detaylar da gün yüzüne çıkmış gibi görünüyor. Örneğin ana karakter Peter Parker’a bu oyunda veda edebilirmişiz. Miles Morales ile ortaklık kuracağımız Marvel’s Spider-Man 2 içerisinde gelişen olaylara ve hikaye akışına bağlı olarak Peter Parker son kez Spider-Man rolü için kostüm giyecekmiş gibi görünüyor. Ancak tekrar hatırlatmakta fayda var; bu bilgilerin kesin olmadığını altını çizerek söyleyelim. Henüz doğrulanmış veya kesinleşmiş bir bilgi yer almıyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: