Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Sevilen Taktiksel FPS Oyunu Ready or Not Artık Türkçe: Resmî Duyuru Geldi!

Paylaş

Tam sürümünün çıkmasının ardından Ready or Not Türkçe dil desteğine kavuşuyor. Geliştirici resmî duyuruyu yaptı ve oyunun Steam mağaza sayfası da güncellendi. VOID Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanan, erken erişim süreci boyunca oldukça başarılı bir ilerleyiş sergileyen PC’ye özel taktiksel FPS oyunu, artık Türkçe!

Müjde! Ready or Not Türkçe dil desteğine kavuştu

Dört kişiye kadar arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğimiz ve yakın zamanda erken erişimden çıkan Ready or Not Türkçe dil desteğine kavuştu. Bizim de Atarita ekibi olarak birlikte incelediğimiz ve oldukça beğendiğimiz yapım, artık Türk oyunculara kendi dillerinde oynama imkanı sunacak. Dün Steam üzerinde yayınlanan yeni hotfix yaması ile birlikte oyuna dilimiz de eklenmiş durumda.

Türkçe ile birlikte oyuna Japonca, İtalyanca, Lehçe, Portekizce ve İspanyolca dilleri de eklendi. Görünen o ki VOID Interactive, oyunun lokalizasyon işlerinin üstüne eğilmeye başladı. Bu sırada Türkiye’yi es geçmemesi de oldukça güzel oldu diyebiliriz. Zira yakın zamanda büyük oyun şirketlerinin Türkçe dil desteği konusundaki tutumları, oyuncularımızı hayal kırıklığına uğratmış ve kızdırmıştı.

Oyun ekim ayında tam sürüme geçmiş, erken erişimden çıkmıştı

Uzun süre erken erişim oyunu olarak yayınlanan ve güncellemelerle desteklenen Ready or Not, Ekim 2023’te tam sürüme geçmiş ve son formuna ulaşmıştı. Aldığı büyük güncelleme ile yeni sistemlere kapısını aralayan yapım, bir süredir yeni sistemlerin oluşturduğu hatalar için irili ufaklı güncellemeler alıyor ve destekleniyor.

Ready or Not Türkçe dil desteğine kavuştu.

Ready or Not Türkçe dil desteğine kavuştuktan sonra oyunu deneyimlemek isteyenlerden birisiyseniz, öncesinde Ready or Not sistem gereksinimlerine göz atmanızı tavsiye ederiz. Oyun şu anda Steam’de MENA-USD fiyatlandırmasıyla 28.99$ fiyat etiketine sahip. Öte yandan ABD Doları fiyatlandırması ise 49,99$ olarak yapılmış. Yani içerisinde bulunduğumuz MENA fiyatlandırması, oyunun ana fiyatının neredeyse yarısı kadar.

Türkçe dil desteği konusu yakın zamanda yeniden gündemimize gelmişti. Eğer kaçırdıysanız, oyunlarının çıkışına 1 gün kalasıya kadar mağaza sayfasında Türkçe ibaresine yer verip, son gün kaldıran Nacon’un War Hospital oyunu ile ilgili haberimizi de okuyabilirsiniz. Sizler de konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz. Şimdiden herkese kendi dillerinde dilediğince oynayabildikleri iyi oyunlar dileriz!

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

1 Yorum

guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ataritalı
Ataritalı
18 Ocak 2024 16:58

Güzel ama artık Steam’den oyun almıyoruz.

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: