KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Marvel’s Spider-Man 2 Çıkış Tarihi Açıklandı

Paylaş

Geçtiğimiz hafta PlayStation Showcase 2023 esnasında oynanış fragmanını gördüğümüz Marvel’s Spider-Man 2‘den çıkış tarihi duyurusu az önce paylaşıldı.

Marvel’s Spider-Man 2 çıkış tarihi açıklandı

Bu akşam düzenlenen Summer Game Fest 2023 esnasında Marvel’s Spider-Man 2 hakkında yeni detaylar edinme şansı yakaladık. Önce oyun hakkında ufak bir röportaj dinledik, ardından ise oyunun çıkış tarihini sürpriz bir şekilde öğrenme şansına eriştik.

Marvel's Spider-Man 2 çıkış tarihi açıklandı
Marvel’s Spider-Man 2 çıkış tarihi açıklandı

Summer Game Fest 2023 esnasında şaşırdığımız anlar yaşanmaya devam ediyor. Her ne kadar ortalama bir etkinlik olarak yürüse bile heyecan verici bir gelişmeye daha şahit olduk. Uzun zamandır beklenen ve oynanış fragmanıyla oyuncuları ikiye bölen Marvel’s Spider-Man 2 çıkış tarihi nihayet belli oldu. PlayStation 5’in görsel gücünü kullanarak Peter Parker ve Miles Morales ikilisini bizlerle buluşturacak olan oyun 20 Ekim 2023 tarihinde piyasaya sürülecek.

PlayStation Showcase 2023 içerisinde yayımlanan oynanış fragmanına buradan erişebilirsiniz. Yaklaşık 11 dakikalık bir oynanış fragmanından sonra oyuncuları ikiye bölen bir yapım karşımıza çıkmıştı. Kimi izleyiciler oyunun harika göründüğünü söylerken, bazı oyuncular ise özellikle Peter Parker’ın siyah kostümünü pek beğenmemişti.

Yayımlanan çıkış tarihi duyuru fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz;

Ayrıca geliştiricilerin açıkladığına göre oyun içerisinde Miles Morales ve Peter Parker arasında geçiş sağlayabileceğiz. Ana hikayeler dışında şehir içerisinde dolaşırken ve bazı yan görevlere geçiş yaparken karakterler arası geçişe olanak sağlayacak bir sistem üzerinde çalıştıklarını söylediler. Bu sisteme aslında Grand Theft Auto V’ten aşinayız. Eğer ilginizi çektiyse haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Oynanış videosunda gördüğümüz bir diğer ilgi çekici şey ise kötü karakter Kraven The Hunter‘ın ta kendisi olmuştu. Videonun henüz başında gördüğümüz bu kötü karakter, iç yakıcı geçmişiyle ve bitmek bilmeyen avlanma içgüdüsü ile karşımıza çıkıyordu. Karakterin hikayesine, nerede göründüğüne ve hangi çizgi romanlarda yer aldığına değindiğimiz yazıya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: