Marvel Filmleri Ertelenmeye Başladı: Deadpool 3, Thunderbolts Ve Avengers Filmlerinin Tarihi Değişti

Paylaş

Halihazırda çekildiğini bildiğimiz veya çekilmesini beklediğimiz çoğu Marvel projesi ertelenmiş durumda. Disney’in aldığı bu karar sonrası ertelenen Marvel filmlerinin yeni tarihleri de gösterildi.

Ertelenen Marvel projelerinin yeni tarihleri belli oldu: Avengers filmleri de ertelenmiş durumda

Hollywood’da gerçekleşen grevlerin yankıları sürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde çekimlere başlanan Deadpool 3 ve ismi değişen Captain America: Brave New World gibi yapımlar geçici bir süreliğine askıya alınmış durumda. Filmlerin çekimleri durdurulmuş, henüz başlanmamış olanlarda ise hazırlıklar yarıda kesilmiş gibi görünüyor.

Marvel
Deadpool

Bu ertelemelerin sebebi kesin olarak belirtilmemiş olsa bile hepimiz grevlerden kaynaklandığını görebiliyoruz. Amerika Yazarlar Birliği grevinin sonucu olarak film endüstrisindeki yazarlar ve senaristlerin grev başlatması sonucu çoğu filmin çekimleri askıya alınmak zorunda kalmıştı. Disney’in açıkladığı erteleme tarihleri ise ertelenen Marvel filmlerinin ne zaman gösterime gireceğini belirtiyor. Listede tek dikkat çeken film ise Deadpool 3. İşte ertelenen projelerin yeni tarihleri;

  • Deadpool 3 – 8 Kasım 2024 tarihinden 3 Mayıs 2024 tarihine çekildi. Öne çekilmesinin en büyük sebebi muhtemelen en çok yol katedilmiş Marvel projesi olmasından kaynaklanıyor. Aynı zamanda Captain America: Brave New World ile çakışmasını istememişler gibi.
  • Captain America: Brave New World – 3 Mayıs 2024 tarihinden 26 Ağustos 2024‘e ertelendi. Geçtiğimiz günlerde hakkında ilk set fotoğrafını gördüğümüz yeni Captain America filmi de ileri bir tarihe ertelendi.
  • Thunderbolts – Çıkış tarihi kesin olarak belli değildi ama artık 20 Aralık 2024‘ten önce çıkması beklenmiyor.
  • Blade – Bu filmin de çıkış tarihi kesin olarak belli değildi. Açıklanan tarihe göre 14 Ağustos 2025‘e taşınmış durumda.
  • Fantastic Four – Marvel Sinematik evrenine yeni katılacak olan Fantastik Dörtlü’nün solo filmi için henüz kesin bilgilere sahip değiliz. Ne oyuncu kadrosu tam belli ne de hangi konuyu işleyeceği. Ancak 2 Mayıs 2025 tarihinde vizyona gireceğini öğrenmiş bulunuyoruz.
  • Avengers: The Kang Dynasty – Şimdiye kadar yapılmış en kapsamlı Marvel projesi olacağı söylenen film, 2 Mayıs 2025 tarihinden 1 Mayıs 2026‘ya ertelenmiş durumda. Tam 1 senelik erteleme söz konusu.
  • Avengers: Secret Wars – Heyecanla beklediğimiz Avengers filmlerinden birisi olacak olan Secret Wars, 1 Mayıs 2026 tarihinden 7 Mayıs 2027‘ye ertelendi. Kang Dynasty’nin izinden gidiyor.
Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: