Blade Filminin Çekimleri Durduruldu! Şimdi Ne Olacak?

Paylaş

Bildiğiniz üzere Marvel, evreni genişletmek için yeni film ve dizi projeleriyle karşımıza çıkıyor. Bunlardan birisi de, çekimleri henüz yeni başlayacak olan Blade filmi olacaktı.

Blade filminin çekimleri şimdilik durduruldu

Geçen hafta Hollywood semalarında başlayan grevlerden birçok film projesi etkilenmişti. Bunlardan birisi de Marvel’in yeni projesi olan Blade filmi oldu. Mahershala Ali‘nin canlandıracağı karakterin vampir temasını işleyeceği ve önümüzdeki Avengers filmlerinde karşımızda olacağı biliniyordu. Aynı zamanda karakter için Midnight Suns ekibinin de önemli bir parçası denebilir.

Blade
Blade

Marvel Sinematik Evreninin genişlemeye devam etmesiyle birlikte yeni projeler de bir bir çekilmeye başlanmıştı. Özellikle merakla beklenen Deadpool 3 filminin çekimlerine mayıs ayının sonunda başlanması bekleniyor. Ayrıca yeni Captain America filminin çekimleri de geçtiğimiz haftalarda başlamıştı ve bu süreç onu da etkileyecek mi henüz bilmiyoruz. Guardians of the Galaxy 3 filminin sinemada iyi bir performans yakalamasıyla birlikte Marvel eski günlerine geri dönecek gibi duruyor. Blade filminin çekimleri ise şimdilik durduruldu ve ne zaman devam edeceği ise henüz bilinmiyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: