Deadpool 3 Çekimleri Nihayet Başladı!

Paylaş

Hepimizin heyecanla beklediği serinin yeni filmi Deadpool 3 çekimleri nihayet başladı. Bu film oldukça heyecan verici olacak!

Deadpool 3 çekimleri grevlerden etkilenmemiş

Bundan 7 ay önce muhteşem bir duyuru ile karşımıza çıkan Deadpool 3 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Deadpool serisini Marvel Sinematik Evrenine taşıyacak yeni film, aynı zamanda Wolverine karakteriyle hafızalara kazınan Hugh Jackman’ı da seyretmemize olanak sağlayacak. Geçtiğimiz haftalarda Hollywood merkezli yaşanan grev olaylarından etkilenen Marvel filmleri arasından sıyrılmayı başaran Deadpool 3, çekimlere başlandığını duyurdu.

Grevlerden etkilenen ilk Marvel projesi yeni Blade filmi olmuştu. Çekimlerine ara verilen filmin akıbeti henüz bilinmezken, yabancı kaynaklara göre Deadpool 3 ve Thunderbolts projelerinin de yapım aşamasının sekteye uğraması bekleniyordu. Ancak geçtiğimiz saatlerde aldığımız habere göre filmin çekimlerine resmi olarak başlanmış durumda.

Önceki filmde Colossus karakterini canlandıran oyuncu Stefan Kapicic, Instagram hesabından paylaştığı hikayeye göre filmin çekimleri resmi olarak başlamış durumda. Marvel Sinematik Evreni içerisinde çoklu evren detaylarına farklı bir bakış atacağımız ve mutant karakterleri bu evren içerisinde ilk defa göreceğimiz filmin vizyon tarihi ise 2024 olarak gösteriliyor.

Deadpool 3
Stefan Kapicic

Eğer henüz Marvel evrenine adım atmadıysanız veya atmak istiyorsanız sizi buradaki yazımıza alalım. Marvel filmleri izleme sırası içerisinde sizlere en güncel ve doğru sıralamayı verdiğimizden emin olabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: