Epic Games Store Gizemli Oyunu Belli Oldu (25 Mayıs)

Paylaş

Geçtiğimiz hafta Death Stranding‘i ücretsiz olarak veren Epic Games Store, bu haftayı da boş geçmiyor. Gizemli oyun ismi altında Steam mağaza değeri 99,00 TL olan oyun tamamen ücretsiz oldu.

Epic Games Store gizemli oyunu (25 Mayıs)

En çok tercih edilen oyun platformları arasında yer alan Epic Games Store, 19 Mayıs tarihinde Mega İndirimleri başlatmıştı. Bizler de sizin için indirim boyunca alabileceğiniz bazı oyunları listelemiştik. O listeye buradan ulaşabilirsiniz. Epic Games Store’un bu hafta verdiği gizemli ücretsiz oyun, Steam mağaza değeri 99,00 TL olan Fallout: New Vegas Ultimate Edition oldu. Popüler oyun platformu geçtiğimiz hafta da “Gizemli Oyun” adı altında Death Stranding’i ücretsiz olarak vermiş ve takipçilerini sevindirmeyi başarmıştı.

Oyun henüz Epic Games Store mağazasında listelenmediği için fiyat bandındaki değerini Steam mağaza sayfası üzerinden almak durumunda kaldık. Epic Games sayfası açıldığında fiyatının belli olacağını düşünüyoruz.

Epic Games Store gizemli oyun
25 Mayıs Epic Games Store gizemli oyunu Fallout: New Vegas Ultimate Edition oldu

Her ne kadar platformda bariz bir indirme hızı sorunu yer alsa bile her hafta ücretsiz oyun dağıtması biz oyuncuları mutlu etmeye devam ediyor. Eğer sizler de Epic Games Store üzerinden oyun indirirken bazı hatalar ile karşılaşıyorsanız şuradan çözüm bulabilirsiniz. Aynı zamanda Epic Games Store tarafından geçmişten günümüze tamamen ücretsiz olarak verilen oyunlara da göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Fallout: New Vegas Ultimate Edition sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/Vista/XP
İşlemci: Dual Core 2.0GHz
Bellek: 2 GB RAM
Depolama Alanı: 10 GB kullanılabilir alan
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6 serisi, ATI 1300XT serisi

Oyunları kütüphaneye nasıl ekleriz?

Fallout: New Vegas Ultimate Edition’u ücretsiz bir şekilde kütüphaneye eklemek için yapmanız gereken birkaç basit adım bulunuyor;

  • Epic Games Store sayfasına buradan ulaşarak hesabınızla giriş yapmalısınız. Eğer yoksa oluşturmalısınız.
  • Anasayfada yer alan “Ücretsiz Oyunlar” kategorisini bularak yapımların üzerine tıklayın.
  • Daha sonra yönlendirildiğiniz sayfada “Oyunu Al” butonuna tıklayarak işlemlere devam edin.

Hepsi bu kadar basit!

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: