Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Epic Games İndirimlerinde Fiyatı Düşen Türkçe Oyunları Listeledik!

Paylaş

Epic Games indirimleri tüm hızıyla devam ederken, biz de sizler için Türkçe dil desteğine sahip oyunların bir listesini oluşturduk. Kampanya kapsamında fiyatı düşen ve Türkçe altyazı ve arayüz desteğiyle oynayabileceğimiz oyunları listemizde bulabileceksiniz. Mümkün olduğunca her türden oyuna yer vermeye çalışsak da takdir edersiniz ki Türkçe dilini destekleyen oyunların sayısı, son yıllarda yükselmiş olmasına karşın hala çok fazla değil. Yine de gelin, birlikte kendi dilimizde oynayabileceğimiz ve indirime girmiş oyunlara bir göz atalım.

Epic Games indirimlerinde alabileceğiniz Türkçe dil desteğine sahip oyunlar!

Geçtiğimiz yıl Diablo 4, Baldur’s Gate 3 gibi Türkçe dilinde çıkan oyunların Türkiye’deki popülerliği bundan doğrudan etkilenmişti. Hali hazırda Steam’de en çok istek listesine eklenen oyunların büyük kısmında dikkatimizi çeken Türkçe arayüz ve altyazı desteği, aslında önemli bir noktaya işaret ediyor. Henüz istediğimiz yere varmış olamasak da Türkçe oyunların sayısının artışını büyük bir keyifle izliyor ve dahasının gelmesini de bekliyoruz. Bu sırada, Epic Games indirimleri kapsamında fiyatı düşen ve kendi dilimizde oynayabileceğimiz oyunları da sizlerle buluşturuyoruz. İşte listemiz!


Settlement Survival

Şehir kurma, koloni yönetme oyunları son yıllarda ciddi bir popülerlik kazandı. Bunun bir meyvesi olarak bu türdeki oyunlarda Türkçe dil desteğini de sıkça görmeye başladık. Aynı türe mensup, düşük poligonlu modelleri ve stilize sanat tarzıyla çok yüksek sistem gereksinimlerine sahip olmayan Settlement Survival da hali hazırda uygun olan fiyatından, %35’lik bir indirim ile daha cazip bir fiyata düşmüş durumda.

Settlement Survival: Epic Games indirimleri
Epic Games İndirimlerinde Fiyatı Düşen Türkçe Oyunları Listeledik!
 • Geliştirici: Gleamer Studio
 • Çıkış Tarihi: 13 Aralık 2023
 • Fiyatı: %35 indirim ile 96,85₺

The Talos Principle 2

Felsefi bir anlatıyla beyin yakan bulmacalara sahip ilk oyunun başarısından sonra, The Talos Principle 2 de geçtiğimiz yıl çıkmıştı. Bulmacalarla uğraşmayı seven, bu esnada güzel bir hikâye sunumunu gözleri arayacak oyunculara tavsiye edebileceğimiz yapım %20 oranında bir indirim ile 347,72₺’den satılıyor. Hayallerimizdeki fiyatlandırma bu olmasa da günümüz gerçekliğinde, bu tür bir oyun için cazip bir indirim olduğunu söyleyebiliriz.

The Talos Principle 2
Epic Games İndirimlerinde Fiyatı Düşen Türkçe Oyunları Listeledik!
 • Geliştirici: Croteam
 • Çıkış Tarihi: 2 Kasım 2023
 • Fiyatı: %20 indirim ile 347,72₺

Gas Station Simulator

“Immersive sim” türünde her yıl yüzlerce oyun çıkıyor ve bu tür, ülkemizde de oldukça popüler bir hale gelmiş durumda. Bir akaryakıt istasyonunu işlettiğimiz Gas Station Simulator’da zamanın nasıl akıp gittiğini fark ettiğinizde, %30 indirimli fiyatı olan 104,30₺’nin boşa gitmemiş olduğunu hissedeceğinizi söyleyebiliriz. İçerisinde çeşitli yan etkinlik ve mekanikleri de bulunan oyun, sakin kafayla oyun oynamak isteyen herkes için güzel bir alternatif olabilir.

Epic Games indirimleri
Epic Games İndirimlerinde Fiyatı Düşen Türkçe Oyunları Listeledik!
 • Geliştirici: DRAGO Entertainment
 • Çıkış Tarihi: 25 Eylül 2023
 • Fiyatı: %30 indirim ile 104,30₺

Batora: Lost Haven

Geçen yıl bizim de incelediğimiz Batora: Lost Haven, ARPG türünde ve hızlı dövüşlere sahip, izometrik bakış açısıyla oynadığımız bir hack & slash oyunu. Akıcı dövüşlerde ve tehlikeli boss savaşlarında mücadele ederken, bir yandan da hikâyesini Türkçe olarak deneyimlemek istediğiniz oyunlar varsa, bunu da listeye ekleyebilirsiniz. Epic Games indirimleri kapsamında fiyatı %50 oranında düşen oyun, oldukça uygun fiyattan satılıyor.

Batora: Lost Haven
Epic Games İndirimlerinde Fiyatı Düşen Türkçe Oyunları Listeledik!
 • Geliştirici: Stormind Games
 • Çıkış Tarihi: 12 Eylül 2023
 • Fiyatı: %50 indirim ile 99,50₺

Shadow Gambit: The Cursed Crew

Taktiksel gizlilik türünü imzası haline getirmiş Mimimi Games’in son -gerçekten son- oyunu olan Shadow Gambit: The Cursed Crew, geçen yıl bizim de sevdiğimiz oyunlardan birisi olmuştu. Şahsına münhasır atmosferi, oynanış derinliği ve nefis sanat tasarımıyla, gizlilik türünü seven oyuncular için keyifli bir deneyim sunuyor. İzometrik bakış açısıyla taktikselliği harmanlayan oyun, henüz taze olmasına karşın %25’lik bir indirime girmiş ve hikâyesini Türkçe deneyimlemek isteyen oyuncuları bekliyor.

Shadow Gambit: The Cursed Crew
Epic Games İndirimlerinde Fiyatı Düşen Türkçe Oyunları Listeledik!
 • Geliştirici: Mimimi Games
 • Çıkış Tarihi: 17 Ağustos 2023
 • Fiyatı: %25 indirim ile 449,25₺

Electrician Simulator

Elektrik & elektronik işlerine merakınız varsa, bu yeni simülasyon oyunu sizin dikkatinizi çekebilir. Elektronik cihazları söküp tamirini yaptığımız, evlerin elektrik tesisatlarını onardığımız ve hataları tespit edip çözümler bulduğumuz yapım, oldukça uygun bir fiyata düşmüş durumda. Erken erişimde güncellemeler ve yeni içeriklerle yoluna devam eden oyunu yaklaşık 76₺’lik fiyatından kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Games İndirimleri: Electrician Simulator
Epic Games İndirimlerinde Fiyatı Düşen Türkçe Oyunları Listeledik!
 • Geliştirici: Take IT Studio!
 • Çıkış Tarihi: 4 Ağustos 2023
 • Fiyatı: %45 indirim ile 75,90₺

Way of the Hunter

Epic Games indirimleri listelerimizde türler konusunda yelpazeyi geniş tuttuğumuz dikkatinizi çekmiştir. En iyi avcılık oyunları arasında yer alan Way of the Hunter’ı da uygun fiyatıyla bu listeye eklemesek haksızlık etmiş olurduk. İçerisindeki sürü yönetim sistemi, avcılığa gerçekçi yaklaşımı ve lisanslı silahları ile harika balistik fiziklerine sahip olan oyun yarı fiyatına inmiş durumda. Doğada dolaşıp dijital hayvanları avlayarak hem etik avcılığa dair bilgi sahibi olduğunuz, hem de grafikleriyle gözlerinizi boyayan bir oyun arıyorsanız, doğru adrestesiniz.

Epic Games indirimleri sırasında fiyatı düşen Türkçe oyunları sizler için bu listemizde bir araya getirdik.
Epic Games İndirimlerinde Fiyatı Düşen Türkçe Oyunları Listeledik!
 • Geliştirici: Nine Rocks Games
 • Çıkış Tarihi: 22 Ağustos 2022
 • Fiyatı: %50 indirim ile 94,50₺

Outward Definitive Edition

Epic Games indirimleri ile uygun fiyata düşen oyunlardan birisi olan Outward Definitive Edition, açık dünyasında hayatta kalmaya çalıştığımız bir RPG oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Etraftaki yaratıklarla mücadele ettiğimiz, her şeyin biraz daha ciddi bir versiyonuyla karşılaştığımız oyunu dilerseniz tek başınıza, dilerseniz de arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz. Fiyatı yarıdan fazla düşmüş bu oyuna da göz atmak isteyebilirsiniz diyerek listemizde kendisine yer verdik.

Outward Definitive Edition
Epic Games İndirimlerinde Fiyatı Düşen Türkçe Oyunları Listeledik!
 • Geliştirici: Nine Dots Studio
 • Çıkış Tarihi: 17 Mayıs 2022
 • Fiyatı: %85 indirim ile 74,85₺

Dying Light Enhanced Edition

İlk oyunun görsel olarak elden geçirilmiş, yani remastered sürümü olan Dying Light Enhanced Edition, daha önce Epic Games ücretsiz oyunları arasında da yer almıştı. Eğer ilk fırsatı kaçıranlardan biriyseniz, %70 oranında düşen fiyatıyla indirimlerde kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Crane’in Harran’daki serüvenini hem tek başınıza, hem de arkadaşlarınızla birlikte oynamanız da mümkün.

Epic Games İndirimleri: Dying Light Enhanced Edition
Epic Games İndirimlerinde Fiyatı Düşen Türkçe Oyunları Listeledik!
 • Geliştirici: Techland
 • Çıkış Tarihi: 28 Şubat 2022
 • Fiyatı: %70 indirim ile 177,30₺

Insurgency: Sandstorm

Gerçekçi FPS oyunları ile aranız iyiyse ve savaş simülasyonlarından hoşlanıyorsanız, aradığınız oyun çok uzakta olmayabilir. Çok oyunculu ve rekabetçi yapısıyla gerçekçi bir deneyim sunan Insurgency: Sandstorm, ilk oyunun başarısını arkasına alarak daha fazla içerik ile karşımıza gelmişti. Oyunlarla sınırlı kalmasını dilediğimiz savaşın ne kadar zor ve tehlikeli olduğunu gözler önüne süren yapım, şu anda bir tavuk döner dürümden daha uygun fiyata satılıyor.

Insurgency Sandstorm
Epic Games İndirimlerinde Fiyatı Düşen Türkçe Oyunları Listeledik!
 • Geliştirici: New World Interactive
 • Çıkış Tarihi: 10 Şubat 2022
 • Fiyatı: %67 indirim ile 56,10₺

Inscryption

Geçen yıl adından çokça söz ettiren kart oyunu Inscryption, neredeyse yarı yarıya düşen fiyatı ile Epic Games indirimleri sırasında değerlendirilebilir. Türkçe dil desteği sayesinde kolayca anlayabileceğimiz yapımda derin bir taktiksellik ve karanlık bir atmosferin sizi beklediğini belirtelim. Geliştiricinin de belirttiği gibi “derinden rahatsız eden” bir deneyim olan Inscryption’u yalnızca hazır olduğunuzda denemeniz gerektiğini de belirtelim.

Inscryption
Epic Games İndirimlerinde Fiyatı Düşen Türkçe Oyunları Listeledik!
 • Geliştirici: Daniel Mullins Games
 • Çıkış Tarihi: 19 Ekim 2021
 • Fiyatı: %40 indirim ile 179,40₺

Alan Wake Remastered

Geçen yıla damga vuran oyunlardan birisi olan Alan Wake 2 dikkatinizi çektiyse fakat hikâyeye daha önce girmediyseniz, iyi bir başlangıç noktasında durduğunuzu söyleyebiliriz. Bright Falls’ta yaşanan ilginç olayları Türkçe dil desteği sayesinde derinlemesine anlayarak oynayabileceğiniz yapım, ilk oyunun görsel olarak geliştirilmiş bir sürümü. Aynı zamanda yalnızca Epic Games Store üzerinden oynanabilen oyunlar arasında da yer alıyor.

Epic Games indirimleri Türkçe oyunlar
Epic Games İndirimlerinde Fiyatı Düşen Türkçe Oyunları Listeledik!
 • Geliştirici: Remedy Entertainment
 • Çıkış Tarihi: 5 Ekim 2021
 • Fiyatı: %67 indirim ile 16,17₺

Epic Games indirimleri sırasında alabileceğiniz Türkçe dil desteği bulunan oyunlar bu şekildeydi. Siz de diğer oyunculara önerebileceğiniz oyunları yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz. Türkçe dil desteğine sahip en iyi 10 oyun listemize de dilerseniz göz atabilirsiniz. Şimdiden herkese iyi oyunlar dileriz!

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

2 YORUMLAR

guest

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
17 Mart 2024 21:46

Müthiş bir araştırma yapmışsınız elinize emeğinize sağlık 💯

Anonim
Anonim
27 Mart 2024 17:03

Liste sağlam, eyvallah

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: