Aylık Ucuz Abonelikle Orijinal Minecraft Nasıl Oynanır? İşte Yöntemi

Paylaş

Minecraft Premium olarak da geçen Minecraft’ın orijinal sürümünü Mojang’in resmi sayfasından satın almak epey pahalı olabiliyor. Peki %100 güvenilir bir şekilde en ucuza orijinal Minecraft nasıl alınır? Gelin tüm detaylarıyla inceleyelim!

En Ucuza Orijinal ve Güvenilir Minecraft Premium Nasıl Alınır?

Minecraft Premium hesabı satan birçok farklı site bulunuyor ancak bu tarz sitelerden oyunu satın alanların da onaylayacağı üzere satın alınan hesaplar banlı olabileceği gibi sahte de olabiliyor.

Peki ucuza Minecraft premium nasıl alınır? Aslında bu rehberimizde sadece Minecraft’ın Java sürümünün orijinal halini değil, tüm Minecraft oyunlarını tek bir ücretle satın alacağız.

Minecraft premium satın almak istiyorsanız kesinlikle bu yöntemi gözden geçirebilirsiniz çünkü anlatacağımız yöntem hem çok ucuz hem de tamamen güvenilir.

Minecraft’ın orijinal sitesinde oyunun Java ve Bedrock sürümünün güncel olarak 509 TL fiyatla satıldığını görebilirsiniz.

Anlatacağımız bu yöntemle birlikte sadece 159 TL karşılığında hem Minecraft’ın tüm oyunlarını (Java, Bedrock, Dungeons, Legends, Education sürümleri) hem de 500’den fazla oyuna sahip olabilirsiniz.

Peki nedir yöntemimiz, nasıl Minecraft’a ve 500’den fazla oyuna sahip olacağız? Xbox Game Pass ile…

Tüm Mojang Oyunlarıyla Birlikte Minecraft Premium Hesap Satın Almak

Daha öncesinde belki bizim içeriğimizden belki de internetten Xbox Game Pass’i duymuşsunuzdur eğer duymadıysanız Xbox Game Pass Nedir, Nasıl Kullanılır? içeriğimize kesinlikle göz gezdirmelisiniz.

Ucuz Minecraft Hesabı Nasıl Alınır?
Sizler için en ucuz Minecraft hesabı nasıl alınır anlattık!

Xbox Game Pass bildiğiniz üzere aylık tek bir fiyatla tüm Microsoft oyunlarına erişmenizi sağlıyor. Minecraft’ın yapımcı firması Mojang, 2014 yılında Microsoft’a satılmasından dolayı günümüzde Game Pass ile birlikte oynanabiliyor.

Güncel Xbox Game Pass fiyatlarına da Game Pass’in detaylarına indiğimiz içerikte aktarmıştık. İçeriğimizdeki fiyatları güncel tutacağımızdan dolayı güncel fiyatlara oradan ulaşabilirsiniz.

Akıllarda oluşabilecek tüm soru işaretlerini yanıtladığımıza göre Xbox aboneliğiyle Minecraft nasıl alınır adım adım anlatalım.

Xbox Game Pass ile Ucuz Minecraft Hesabı Nasıl Alınır?

 • Bu bağlantı üzerinden Xbox’ın resmi sayfasına gidin.
 • Yeşil buton olan “Şimdi Katılın” sayfasına tıklayın.
 • Karşınıza gelen pencerede Game Pass detaylarını ve fiyatını okuduktan sonra “İleri” tuşuna basın.
 • Ardından satın alımınızı onaylayın ve Xbox’ın uygulamasını bilgisayarınıza kurun.
 • Kurulum bittikten sonra Xbox’ı açın ve hesabınıza giriş yapın.
 • Hesap işlemlerini tamamladığınız vakit uygulamanın içerisinden oyun arama bölümüne “Minecraft” yazın ve aratın.
 • İstediğiniz Minecraft oyununu seçin. (Minecraft Legends, Java & Bedrock, Dungeons)
 • Seçtiğiniz oyunun sayfasında bulunan “İndir” tuşuna basın ve Minecraft’ı indirmeye başlayın.
 • İnternet hızınıza bağlı olmakla birlikte oyunun indirilmesini bekleyin ve indirme sonrası oyunu açın.
 • Minecraft açıldıktan sonra Microsoft hesabınızla giriş yapın. (Xbox Game Pass üyeliği alınmış bir Microsoft hesabıyla giriş yapılmalı, aksi taktirde oyun hata verebilir.)
 • Tüm hesap işlemlerini ayarladıktan sonra oyunda gözükecek isminizi belirleyin.
 • Ardından istediğiniz Minecraft sürümünü (versiyonu) seçerek oyunu başlatın.

Böylelikle sıfırdan Xbox Game Pass satın almış ve Minecraft’ı tamamen kurmuş oldunuz ancak burada bir parantez açmak önemli çünkü Xbox aboneliğiniz bittiği zaman Minecraft’a ve haliyle Game Pass kütüphanesine erişiminiz kısıtlanıyor.

Bu yöntemin de tek kötü yanı olarak söyleyebileceğimiz şey aylık ödeme ancak yine de sadece Minecraft’ı tek seferliğine satın almak yerine Xbox Game Pass aboneliği almak daha avantajlı.

Minecraft Premium’u Farklı Satış Mağazalarından Almak Güvenli Mi?

Bu sorunun cevabı asla evet olamaz çünkü oyunu orijinal satış noktasından satın almadığınız için yapmış olduğunuz satın alımlar sonucunda dolandırılabilir veya istediğiniz gibi Minecraft hesabına erişemeyebilirsiniz. Yani kısacası ucuz Minecraft hesabı satın almak hiç de mantıklı bir şey değil.

Böylelikle en ucuza orijinal Minecraft nasıl alınır içeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Sorularınızı yorumlar kısmından bizimle sorabilir ve merak ettiğiniz başka konuları sitemizdeki arama çubuğunda aratabilirsiniz.

Berke Meriç
Berke Meriç
Oyun oynarım, içerik üretirim ve döngü başa döner. Çocukluğumda tanıştığım video oyunları hakkında içerikler üretiyor ve hala çocukluğumdaki gibi oyunlar oynuyorum!

3 YORUMLAR

guest

3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ataritalı
Ataritalı
17 Mart 2024 08:55

Anlamsız bir yazı olmuş, abonelik ile ömürlük alma olmuyor ki. Bence bu yazı yakışmamış.

Ataritalı
Ataritalı
Reply to  Ataritalı
17 Mart 2024 11:31

Doğru.

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: