Behind The Sims’in Üçüncü Bölümü Yayınlandı: Project Rene’den Yeni Haberler Var!

Paylaş

The Sims serisinden gelişmelerin aktarıldığı Behind The Sims’in üçüncü bölümü oyuncularla buluştu. Electronic Arts’ın sevilen yaşam simülasyonu Sims serisinde oyuncuları ilerleyen dönemlerde nelerin beklediği paylaşıldı. Bununla birlikte, yeni The Sims oyunu olan Project Rene’den de yeni haberler var.

Behind The Sims Bölüm 3: “Sims 5” diyebileceğimiz Project Rene de ücretsiz olacak

Yayınlanan yeni bölümde The Sims hayranları için birçok önemli konuya parmak basıldı. Bölümün başlangıcında Mersea’nın sunumuyla eğlenceli bir giriş yapıldıktan sonra detaylara geçildi ancak o kısımların da izlenmesini tavsiye ediyoruz.

Project Rene'den bir ekran görüntüsü.
Project Rene’den bir ekran görüntüsü.

Sims 4 için yemeklere ve aşçılığa odaklanacak Home Chef Hustle paketi bölümde yer verilen içeriklerden birisiydi. Yeni paket içerikleri arasında yeni dekoratif öğeler bulunduğu gibi simlerinizin para kazanabilmesi için yeni yollar da keşfedebileceksiniz. Meraklısı için oyuna Waffle makinesinin de eklendiğini belirtelim.

Project Rene aka The Sims 5 ücretsiz olacak

The Sims markasının başkan yardımcısı Lyndsay Pearson, yeni oyunları Project Rene hakkında bazı açıklamalarda bulundu. İlk kez geçtiğimiz yıl ekim ayında duyurulan yapımın ücretsiz olacağını söyledi.

“Project Rene’nin ücretsiz olarak indirilebilmesini amaçlıyoruz ve bu da hazır olduğunda ve oyuncularımıza tamamen açıldığında, abonelik olmadan, temel oyun satın alma ya da enerji mekaniği olmadan Project Rene’ye katılabileceğiniz, oynayabileceğiniz ve keşfedebileceğiniz anlamına geliyor.

Bir arkadaşınızı davet etmenin veya bir arkadaşınıza katılmanın sizin için kolay olmasını istiyoruz ve bu da herkesin oynaması için açık bir davetiye sunmak anlamına geliyor.”

Öyle zannediyoruz ki yeni Sims oyunu, tamamen ücretsiz şekilde indirilebilecek ve oyuncular dilerlerse ek paketleri ücreti mukabilinde alarak oyun deneyimlerini zenginleştirebilecekler. Sims 4‘ün ücretsiz olmasıyla EA, yeni bir formül deniyor gibi görünüyor.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: