XDefiant Kapalı Beta Tarihleri Duyuruldu: Ubisoft’un Yeni Ücretsiz FPS Oyunu Yaklaşıyor!

Paylaş

Ubisoft’un bütün evrenlerinin toplanacağı oynaması ücretsiz FPS oyunu XDefiant için kapalı beta tarihleri resmi olarak yayınlandı. Atarita olarak bizim de oynadığımız ve söyleyeceklerimizi sizlerle paylaşmak için sabırsızlandığımız yeni oyun kapılarını daha fazla oyuncuya aralıyor. XDefiant kapalı beta tarihleri açıklandı ve katılmak için yapmanız gerekenleri anlatıyoruz.

XDefiant kapalı beta testleri 13 Nisan’da başlıyor

Ubisoft’un yaptığı resmi duyuru ile birlikte XDefiant kapalı beta testleri için de tarihler belli olmuş durumda. Oyunun kapalı betası 13 Nisan TSI 20:00’da başlayacak ve 23 Nisan TSI 21:00’a kadar devam edecek. Bu test süreci boyunca oyuncular yeni FPS oyununu deneyebileceği gibi NDA olmadığından içeriklerini de doğrudan oyunseverler ile paylaşabilecekler. Biz de oyun hakkındaki düşüncelerimizi sizlerle paylaşabilmek için o günü bekliyoruz.

XDefiant kapalı beta tarihleri belli oldu.
XDefiant Kapalı Beta Tarihleri Duyuruldu: Ubisoft'un Yeni Ücretsiz FPS Oyunu Yaklaşıyor!

Kapalı beta testlerinde oyuncular oyunun dereceli modlarını test edebilecekler ve aynı zamanda normal modlarını da oynayabilecekler. XDefiant kapalı beta testlerine katılmak için oyunun resmi web sitesi üzerinden kayıt olmanız gerekiyor. Eğer seçilirseniz size haber verilecektir.

XDefiant hakkında

Ubisoft’un Far Cry, The Division, Watch Dogs gibi evrenlerinden gruplarıyla karşımıza çıkacak XDefiant tamamen oynaması ücretsiz şekilde piyasaya sürülecek. Arcade shooter türündeki bu yeni FPS oyunu hızlı bir savaş deneyimi ve farklı özelliklere sahip karakterlerle oyunculara hareketli bir FPS oyunu deneyimi vadediyor. İçerisinde arena modları ve bazı lineer modlar bulunduracak yapım için henüz pek bir detay paylaşılmış değil. Ancak kapalı beta testleri başladığında Ubisoft tarafından daha fazlasını duyacağımızı ve deneyimlerimizi de sizlerle paylaşabileceğimizi belirtelim.

Oyun için henüz resmi bir çıkış tarihi yok fakat PC, PlayStation 4 & 5, Xbox One & Series X/S ve Amazon Luna platformlarında yayınlanacağını biliyoruz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: