Atarita Olarak, Türk Oyun Geliştiricilerine Açık Çağrımızdır

Sevgili Türk oyun geliştiricileri, oyun geliştirmenin zorlu sürecini çok iyi anlıyor ve bu yolda bundan böyle yalnız yürümenizi istemiyoruz. Sizlerden herhangi bir karşılık beklemeden, yanınızda olmak için elimizden geleni yapacağımızın sözünü vermek istiyoruz.

Sizlerle tanışmak istiyor, bu zorlu süreçte yanınızda yer almayı diliyoruz.

Türkiye’nin oyun basınına yeni bir soluk getirmek için yaklaşık iki ay önce kurulmuş olan Atarita markası olarak, faaliyet göstermekte olduğumuz tüm sosyal medya hesaplarımız ile birlikte dört milyondan daha fazla Türk oyuncu ile etkileşime geçmeyi başardık. Sitemizde de on binlercesini ağırladık. Sevgili geliştiriciler, faaliyet göstermekte olduğumuz tüm bu kanallarda sizlere de yer vermek istiyor, değerli projelerinizin ülkemizdeki oyuncularla buluşması için elimizden geleni yapmak istiyoruz.

Desteklerimiz

Ülkemizin oyun basınında faaliyet göstermekte olan bir medya şirketi olarak, oyunlarınızı tanıtarak sizleri daha fazla Türk oyuncu ile buluşturmayı hedefliyoruz.

  • Oyununuzu internet sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşabiliriz.
  • Oyununuzu oynayabilir, detaylı incelemesini hazırlayabiliriz.
  • Oyununuzu duyurabilir, fragmanlarınızı yayımlayabiliriz.
  • Birlikte röportajlar, videolar ve etkinlikler düzenleyebiliriz.
  • Konseptler oluşturabilir, özel içerikler sunabiliriz.

Not: Bize projesiyle birlikte ulaşan Türk oyun geliştiricilerini elimizden geldiğince desteklemek için yukarıda sunduğumuz destekleri yürürlülüğe koyuyoruz. Mevcut projenizin durumuna göre sunabileceğimiz desteği sizlere iletiyoruz.

Atarita ekibi olarak, ülkemizdeki hızla gelişmekte olan oyun sektörünü yakından takip ediyor, bu değerli projelerin hak ettiği değeri kamuoyundan görmesini diliyoruz. Aslında hepimiz aynı sektörde çalışıyoruz ve birlik olma zamanının geldiğini düşünüyoruz. Sizlerle birlikte içerikler ve projeler üreteceğimiz için büyük bir heyecan duyuyor, tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Bize iletisim@atarita.com e-posta adresimiz aracılığıylan ulaşabilirsiniz.

Atarita – Tanıtım Videosu

Atarita - Oyuncuların Merkezi

Oyun hediyeleri, etkinlikleri ve şahane bir ortamı kaçırma!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

En Yeniler

Öne Çıkanlar