Atarita Olarak, Türk Oyun Geliştiricilerine Açık Çağrımızdır

Paylaş

Sevgili Türk oyun geliştiricileri, oyun geliştirmenin zorlu sürecini çok iyi anlıyor ve bu yolda bundan böyle yalnız yürümenizi istemiyoruz. Sizlerden herhangi bir karşılık beklemeden, yanınızda olmak için elimizden geleni yapacağımızın sözünü vermek istiyoruz.

Sizlerle tanışmak istiyor, bu zorlu süreçte yanınızda yer almayı diliyoruz.

Türkiye’nin oyun basınına yeni bir soluk getirmek için yaklaşık iki ay önce kurulmuş olan Atarita markası olarak, faaliyet göstermekte olduğumuz tüm sosyal medya hesaplarımız ile birlikte dört milyondan daha fazla Türk oyuncu ile etkileşime geçmeyi başardık. Sitemizde de on binlercesini ağırladık. Sevgili geliştiriciler, faaliyet göstermekte olduğumuz tüm bu kanallarda sizlere de yer vermek istiyor, değerli projelerinizin ülkemizdeki oyuncularla buluşması için elimizden geleni yapmak istiyoruz.

Desteklerimiz

Ülkemizin oyun basınında faaliyet göstermekte olan bir medya şirketi olarak, oyunlarınızı tanıtarak sizleri daha fazla Türk oyuncu ile buluşturmayı hedefliyoruz.

  • Oyununuzu internet sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşabiliriz.
  • Oyununuzu duyurabilir, fragmanlarınızı yayımlayabiliriz.
  • Birlikte röportajlar, videolar ve etkinlikler düzenleyebiliriz.
  • Konseptler oluşturabilir, özel içerikler sunabiliriz.

Not: Bize projesiyle birlikte ulaşan Türk oyun geliştiricilerini elimizden geldiğince desteklemek için yukarıda sunduğumuz destekleri yürürlülüğe koyuyoruz. Mevcut projenizin durumuna göre sunabileceğimiz desteği sizlere iletiyoruz.

Atarita ekibi olarak, ülkemizdeki hızla gelişmekte olan oyun sektörünü yakından takip ediyor, bu değerli projelerin hak ettiği değeri kamuoyundan görmesini diliyoruz. Aslında hepimiz aynı sektörde çalışıyoruz ve birlik olma zamanının geldiğini düşünüyoruz. Sizlerle birlikte içerikler ve projeler üreteceğimiz için büyük bir heyecan duyuyor, tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Bize [email protected] e-posta adresimiz aracılığıylan ulaşabilirsiniz.

Atarita – Tanıtım Videosu

Türk Oyun Geliştiricilerine Destek Programı isimli projemiz boyunca 50’den fazla geliştiricimizi yüz binlerce oyuncu ile buluşturarak proje kapsamında milyonlarca erişim sağladık.

Bu proje 1 Mart 2024 tarihinde sona ermiştir. Tabii ki de bu geliştiricilerimizi desteklemeyeceğimiz anlamına gelmemektedir. Atarita olarak, tüm odağımızı Türk Oyun Müzesi isimli projemize aktarıyoruz. Sektörümüzün en kapsamlı projelerinden bir tanesini inşa etmek ve devasa bir bilgi kütüphanesini miras bırakmak istiyoruz.

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu
Selam! Ben Eren Eroğlu. Atarita'nın yönetiminden sorumluyum. Aynı zamanda arada sırada oyun sektörüne dair yazıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: