The Witcher 3. Sezon Kısa Fragmanı Yayınlandı ve Gösterim Tarihi Verildi!

Paylaş

The Witcher 3. sezon hayranlar tarafından uzun süredir bekleniyordu. Henry Cavill’in Geralt of Rivia’yı canlandıracağı son sezon olmasıyla dikkat çeken yeni sezon için Netflix tarafından kısa bir fragman yayınlandı. Bununla birlikte 3. sezonun ne zaman gösterime gireceği de belli olmuş oldu. Gelin kısa fragmanın detaylarını inceleyelim.

The Witcher 3. Sezon için yeni bir teaser fragmanı

İçerisinde Wild Hunt‘ın da bulunacağı ve çok beklenen The Witcher dizisinin 3. sezonu için yayınlanan kısa fragmanda Vahşi Av’ın atlılarını, Yennefer ve Ciri karakterlerini görüyoruz. Bir dakikadan biraz daha uzun olan fragmanda özellikle Vahşi Av atlılarının görsel efektlerinin oldukça kaliteli olması dikkat çekiyor.

Hayranlar tarafından uzun süredir Henry Cavill’in Geralt rolünü bırakması tartışılsa da kaçamayacağımız bir gerçek haline gelmiş durumda. Önümüzdeki sezon Geralt’ı Açlık Oyunları filminde Gale karakterini canlandıran Liam Hemsworth oynayacak. Oyunculuğundan yana şüphe olmasa da hayranların Geralt’a Henry Cavill’i daha çok yakıştırdığı gözümüze çarpıyor.

Cavill’in diziden ayrılışının sebebinin yapımcılarla yaşadığı bazı tartışmalar olduğu söyleniyor ve sıkı bir Witcher hayranı olan Henry Cavill ne yazık ki 4. sezonda yer almayacak. Tartışmaların ise dizinin oyun ve kitaplardan uzaklaşmaya başladığını ve Cavill’in bu durumdan rahatsız olduğu için çıktığı söyleniyor. Ancak henüz ne dizi ekibinden ne de sevilen aktör Henry Cavill’den bu konuyla ilgili bir açıklama gelmedi ve dillendirmek istemiyor gibi görünüyorlar.

Aynı zamanda yayınlanan kısa fragmanın girişinde Geralt’ın “İlk kez gerçek korkunun ne demek olduğunu anlıyorum” repliğini duyuyoruz. Kitaplarda Vahşi Av’ın Cirillia’nın peşine düştüğü kısmı konu alacağını düşündüğümüz yeni sezonu heyecanla bekliyoruz.

The Witcher 3. sezon ne zaman gösterime girecek?

Fragmanın sonunda gördüğümüz üzere iki etapta gösterime girecek yeni sezon için ilk tarih 29 Haziran, ikinci tarih ise 27 Temmuz 2023 olarak belirlenmiş.

Geçtiğimiz günlerde dizinin yeni sezonunun posteri de yayınlanmıştı ve posterde Geralt, Ciri ve Yennefer’i birbirine sarılmış halde görüyorduk.

Dizinin üçüncü sezonu Netflix platformunda yayınlanacak ve aboneler 29 Haziran’dan itibaren izleyebilecekler. Daha fazla bilgi için buraya tıklayarak platformun resmi web sitesine gidebilirsiniz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: