Netflix The Witcher Dizisinden 3. Sezon Posteri Yayımlandı

Paylaş

2019’da seyirciyle buluşan ve koca bir hikayeyi bizlere sunan Netflix The Witcher dizisi, yeni sezon hakkında ilk detayı paylaşmış bulunuyor. Yayımlanan posterde Geralt, Ciri ve Yennefer’i görüyoruz.

Netflix The Witcher dizisinden poster geldi!

2021 senesinde 2. sezonuyla karşımıza çıkan dizi, artık tüm hazırlıkları tamamlamış gibi görünüyor. Netflix, spin-off dizisi The Witcher: Blood Origin‘den istediği geri dönüşleri alamamıştı. Dizi kötü bir kurguya ve dövüş sahnelerine sahipti ve bu yüzden izleyenlerin beğenisini kazanamamıştı. Henry Cavill’in son kez başrolde olacağı Netflix The Witcher 3. sezonundan ilk tanıtım posteri ise geçtiğimiz dakikalarda paylaşıldı.

Henry Cavill son kez başrolde çünkü Geralt karakterini artık Liam Hemsworth canlandıracak. Dizinin popülaritesinden sonra 4. sezon onayı almasıyla birlikte oyuncu kadrosunda değişiklik olup olmayacağı merak ediliyordu. Sebebi kesin olarak belli olmasa bile Cavill’in dizi yapımcılarıyla bazı tartışmalar yaşadığı iddia edilmişti. Özellikle dizinin uyarlanmasında kitaplardan ve oyunlardan alınan referansların çok az olması ve bu yüzden senaryonun daha farklı bir şekilde işliyor olması Henry Cavill’i rahatsız ettiği iddia edilmişti. Elbette bu durum henüz kesinliğe kavuşmadı ancak dizinin 4. sezonunda Geralt karakterini Liam Hemsworth’ün canlandıracağı kesin olarak biliniyor.

The Witcher Dizisi
The Witcher 3. Sezon posteri

Yayımlanan posterin üzerinde Geralt, Ciri ve Yennefer‘i görme şansına erişiyoruz. Görselden anladığımız kadarıyla dizi, Ciri’yi Wild Hunt‘tan koruma temasını işleyecek. Kamera arkası görüntüleri ve setten sızdırılan fotoğraflar da bu durumu kanıtlar nitelikte. Bu konu zaten beklediğimiz ve hem kitaplarda hem de oyunlarda gördüğümüz konuydu. Önemli olan diziye nasıl yansıtılacağı.

The Witcher dizisi için henüz net bir çıkış tarihi ise henüz paylaşılmadı. Ancak 2023’ün yaz aylarında Netflix üzerinde yayımlanması planlanıyor. Dizinin ilk sezonu 20 Aralık 2019’da, ikinci sezonu ise 17 Aralık 2021 tarihinde izleyiciler ile buluşmuş ve olumlu geri dönüşler almıştı. Özellikle Geralt’ın girdiği aksiyon sahneleri oldukça başarılı bir şekilde kurgulanmış ve sunulmuştu. Aynı başarının üçüncü sezonda da devam etmesini canı gönülden istiyoruz. Dizinin Netflix sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: