The Elder Scrolls Online: Necrom, PC İçin Çıktı!

Paylaş

ZeniMax Online Studios ve Bethesda Softworks, The Elder Scrolls Online destanının en yeni bölümü The Elder Scrolls Online: Necrom‘u piyasaya sürdü. Bu yeni bölüm 30 saati aşan yeni içerik sunuyor ve oyuna keşfedilecek iki yeni bölge, üzerinde ustalaşacak yepyeni bir sınıf olan Arcanist ve ortaya çıkarmanız gereken, gerçekliğin kendisini tehdit eden şeytani bir komplo getiriyor. Necrom bölümü şimdi PC/Mac için çıktı ve 20 Haziran 2023’te Xbox One, Xbox Series S|X, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için de çıkacak. 

Necrom ile birlikte The Elder Scrolls Online’a 30 saati aşan yeni içerikler ekleniyor

Necrom, Scribes of Fate DLC’si ile başlayan hikâyeyi devam ettiriyor ancak oyuncuların bu bölümün sunduğu tüm içerikleri deneyimlemek için önceki DLC’yi tamamlamış olmaları gerekmiyor.  

The Elder Scrolls Online: Necrom – Son Oynanış Fragmanı

Telvanni Yarımadası ve Apocrypha 

House Telvanni’nin sinsi büyücülerine ve Necrom şehrine ev sahipliği yapan Telvanni Yarımadası’nın yükselen mantar ormanları Morrowind’in diğer bölgelerine gitmiş olanlara tanıdık gelebilir. Bu yeni bölge, oyuncuların keşfetmesi için yeni yan görevler, World Boss’lar, zindanlar ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi eşsiz mücadele içeriyor. 

Necrom ayrıca oyuncuların Hermaeus Mora’nın kendi diyarı Apocrypha’yı keşfetmelerine de olanak tanıyor. Oblivion’un bu gizemli ve neredeyse sınırsız bilgi içeren bölümünde birçok ölümlü buradaki sonsuz kütüphanelerde gezinirken ruhlarını kaybetti. Ayrıca oyuncular Aprocypha’nın yepyeni bir bölümü olan Chroma Incognito’yu keşfedebilecekler. Bu yeni alan daha önce görülmüş hiçbir yere benzemiyor ve Apocrypha’nın geri kalanı gibi oyuncuların keşfedebileceği sayısız tehlike ve sır içeriyor.

The Elder Scrolls Online: Necrom
The Elder Scrolls Online: Necrom

Arcanist 

Necrom en çok talep edilen güncellemelerden biri olan yeni oynanabilir sınıf Arcanist’i getiriyor. 2019 yılında Elsweyr bölümüyle gelen Necromancer’dan bu yana ESO’ya eklenen ilk yeni sınıf olan Arcanist hasar vermek, gelen darbeleri karşılamak ve kendinizi veya müttefiklerinizi iyileştirmek için Apocrypha’nın yasak güçlerini kullanıyor.

Yeni Mücadeleler, Yoldaşlar ve Daha Fazlası 

Necrom bölümü ayrıca yeni bir grup mücadelesi olan 12 oyunculu Trial Sanity’s Edge’i ve yeni bir dünya etkinliği olan Bastion Nymic’i de içeriyor. Necromayrıca oyunculara iki yeni yoldaş getiriyor: Sharp-as-Night ve Azandar Al-Cybiades. Her iki yoldaş da bu yeni bölümde davanızda size eşlik edebilir, seviye atlayabilir ve eşyalar kuşanabilir. Her bir yoldaş kendi hikâyesini, savaş becerilerini ve kilidini açabileceğiniz görev zincirlerini beraberinde getirir.   

The Elder Scrolls Online: Necrom‘un şimdi satın alınabilir dört sürümü mevcut:  

  • The Elder Scrolls Online Deluxe Collection: Necrom 
  • The Elder Scrolls Online Collection: Necrom 
  • The Elder Scrolls Online Deluxe Upgrade: Necrom 
  • The Elder Scrolls Online: Upgrade: Necrom

The Elder Scrolls Online: Necrom yıl boyu süren Morrowind Üzerindeki Gölge macerasının bir parçası ve şimdi PC/Mac’te oynanabilir; Xbox ve PlayStation konsollarında ise 20 Haziran 2023’te çıkacak. Oyuncular yeni bölümü ESO Store’dan, tercih ettikleri mağazadan veya platform mağazasından satın alabilir.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: