Suicide Squad Kill The Justice League İçin Yeni Bilgiler Sızdırıldı: Bu Haber Sizi Üzebilir

Paylaş

Oyun sektöründe sızıntı haberleri bitmediği gibi, doğrulukları da hep tartışmalıdır. Yani okuyacağınız bu haberi, yabancıların da dediği gibi “bir tutam tuz” ile ele almakta fayda var. Suicide Squad Kill The Justice League oyunu için sızdırılan yeni görseller, oyunda battle pass benzeri bir sistemin olacağını işaret ediyor. Ancak kaynaklar, oyundaki bu ilerlemenin genellikle kozmetik üzerine etki edeceğini söylüyor.

Suicide Squad Kill The Justice League için yeni bir görsel ortaya çıktı

Oyunun ana menüsünü gösteren bu yeni ekran görüntüsü, 4chan üzerinde yayınlandı. VGC’nin haberinde belirttiğine göre oyunun test sürümlerinden alınan bu görüntü, Rocksteady tarafından geliştirilen yapımın ana menüsünü ilk kez karşımıza çıkartıyor. Haliyle, ana menü de kendisiyle beraber birçok detayı gün yüzüne çıkartmış diyebiliriz.

Görselde dikkatimizi en üst sırada yer alan sekmeler çekiyoruz. Aralarında “Battle Pass” bulunan bu sekmeler canlı hizmet oyununun, tıpkı diğer çok oyunculu yapımlar gibi bir ilerleme sistemine sahip olacağını gösteriyor. Bazı kaynakların söylediğine göre bu sistemde oyunculara verilecek ödüller, büyük ölçüde kozmetiklerden ve kostümlerden oluşacakmış. Yani korkulduğu gibi Suicide Squad Kill The Justice League oyunu, daha fazla zevk almak için ekstra ödeme yapmak zorunda olduğumuz oyunlardan birisi olmayacak.

Ayrıca oyuncuların kullandıkları kahramanlarla oynadıkça tecrübe kazanacağı ve bu tecrübeler ile yetenek ağacında ilerleyerek kendi eşsiz oynanış tarzlarını yansıtabilecekleri de gözümüzden kaçmadı. “Talents” adındaki bu sekme, büyük ihtimalle karakterlerin yeteneklerini geliştirebildiğimiz ve tecrübe kazandıkça yeni yeteneklere ulaşabildiğimiz bir bölüm olarak karşımıza çıkacak.

Suicide Squad Kill The Justice League
Görsel: Steam

Batman: Arkham serisinin geliştirici Rocksteady’nin ilk kez 2020’de duyurduğu yapım, Metropolis adındaki açık dünya haritasında geçecek. Oyuncular dilerlerse tek başlarına, dilerlerse de 4 kişiye kadar arkadaşları ile hikayeyi deneyimleyebilecek. Senaryo, içerisinde Suicide Squad kadrosundan Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang ve King Shark’ı barındıracak.

Birkaç ertelemenin sonunda Suicide Squad Kill the Justice League nihayet 26 Mayıs 2023 tarihinde oyuncuların karşısına çıkacak. PlayStation 5, Xbox Series X / S ve PC platformlarında oynanabilecek.

Son olarak, oyuna yabancı olan okurlarımız için yayınlanan fragmanı da aşağıya bırakıyoruz. İyi seyirler!

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: