Steam Kapitalizm ve Ekonomi Festivali Çok Yakında Başlıyor

AdVenture Capitalist oynamak için bu anı bekliyordum!

Paylaş

8 Ocak yani yarın saat 21.00’de başlayacak olan Steam Kapitalizm ve Ekonomi Festivali, 15 Ocak saat 21.00’e kadar devam edecek. Tamamen para üzerine kurulan oyunlara odaklanacak bu etkinlik, ağırlıklı olarak bu türdeki oyunlara dair birçok indirime ev sahipliği yapacak.

Steam Kapitalizm ve Ekonomi Festivalinin sayfasına şimdiden erişebilirsiniz.

Etkinliğin başlamasına ve indirimlerin gerçekleşmesine henüz bir günden daha fazla bir süre olsa da festivalin gerçekleşeceği sayfa şimdiden açılmış bir durumda. Kapitalizm ve Ekonomi kategorisini incelediğimizde Football Manager 2024, Cities Skylines II, Big Ambitions ve Ranch Simulator gibi birçok oyunun yer alacağını görüyoruz. Bu oyunların indirime girip girmeyeceği henüz kesin olarak belli olmasa da etkinlikte yer alma olasılıkları yüksek gibi görünüyor.

Steam Kapitalizm ve Ekonomi Festivaline ne tarz oyunlar katılabiliyor?

  • Oyunun ana amacının para kazanmak olması gerekiyor.
  • Kazanılan paranın daha fazla para kazanmak için harcanabilmesi gerekiyor.

Tabii etkinliğe katılmak için bir oyunun yukarıdaki unsurlar üzerine inşa edilmiş olması şart değil. Yukarıda yer alan mekanikleri barındırıyor olması, onu Kapitalizm ve Ekonomi Festivalinde görebileceğimiz anlamına geliyor. Gene de ana odağı platform, bulmaca, nişancılık veya aksiyon olan oyunların çok büyük bir kısmının bu etkinlikte yer almayacağını da belirtmemiz gerekiyor. Buraya tıklayarak Steam Kapitalizm ve Ekonomi Festivalinin sayfasına göz atabilirsiniz.

İlginizi çekebilir -> Steam İndirim Tarihleri 2024

Peki yarın başlayacak bu festival hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu
Selam! Ben Eren Eroğlu. Atarita'nın yönetiminden sorumluyum. Aynı zamanda arada sırada oyun sektörüne dair yazıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: