Steam Cadılar Bayramı İndirimleri Başladı! İşte Detaylar

Paylaş

Dijital oyun platformu Steam’in her yıl düzenlediği Cadılar Bayramı indirimleri bu senede kaldığı yerden, tam gaz devam ediyor. Pek çok serinin ve oyunun oldukça uygun fiyatlardan satın alınabildiği yeni indirim dönemi öncekilere nazaran çok daha büyük bir önem teşkil edecek. Zira 20 Kasım 2023 itibarıyla başlayacak yeni dönemle birlikte platform üzerinde Türk lirasının kullanımı kaldırılacak. Dilerseniz, Köprüden önceki son çıkış da diyebileceğimiz Cadılar Bayramı indirimleri hakkında bildiklerimize şöyle bir göz gezdirelim.

Steam Çığlık Festivali başladı: Dolara geçiş öncesi son indirim dönemi

Çığlık Festivali olarak da adlandırılan yeni indirim dönemi 26 Ekim akşamı başlangıcını yaptı. Teması gereği korku oyunları sayıca üstün olsa da festivalde her türe ait sayısız yapım %90/95’e varan indirim oranlarıyla satın alınabiliyor. 2 Kasım Perşembe akşamına dek sürecek fırsatlar şöleninin ardından biz oyuncuları bekleyen yeni indirim dönemine ise dolarla fiyatı belirlenmiş yapımlarla giriş yapacağız.

Steam
Steam Cadılar Bayramı İndirimleri Başladı! İşte Detaylar

Capcom, Electronic Arts, Bandai Namco, Playstation Studios ve Warner Bros Games gibi dev firmaların yer aldığı etkinliğe bağımsız yapım geliştiricisi pek çok stüdyo da katıldı. İndirim dönemi boyunca yapacağımız listelerle birlikte önerilerde bulunacağımız önümüzdeki günlerde, fiyatı değişmeden alınması gereken birçok yapımı derleyeceğiz.

Cadılar Bayramı (Çığlık Festivali) indirimlerine detaylı bir biçimde göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yiğit Bora Eyüboğlu
Yiğit Bora Eyüboğlu
Kıyamet sonrası evren hastası, oyun bağımlısı, bilim kurgu tiryakisi ve makine mühendisliği öğrencisi. Onu genellikle Death Stranding, The Last of Us ve pek çok sıra tabanlı strateji oyununu överken görebilirsiniz.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: