Sengoku Dynasty Çiftçilik Güncellemesi İle Yeni Bir Maceraya Kapı Açıyor

Paylaş

Geliştirici Superkami ve yayıncı Toplitz Productions, açık dünya rol yapma oyunu ve yaşam simülatörü olarak tanımlanan Sengoku Dynasty için ilk büyük içeriğini duyurdu.

Sengoku Dynasty’de artık çiftçi olabileceksiniz

Sengoku Dynasty çiftçilik güncellemesi, darı, sarımsak, pırasa, maydanoz, wasabi, şalgam ve pirinç dahil olmak üzere yetiştirilecek ve hasat edilecek çok çeşitli toprak ve su mahsullerini oyuna ekliyor. Güncelleme sadece mahsullerle sınırlı değil; haritanın Güney bölgesinde yer alan, oyuncuların çiftçi tüccarlarla etkileşime girerek kaynaklarını yeniden stoklayabilecekleri ve heyecan verici yeni görevlere girişebilecekleri barışçıl bir tarım köyü olan yeni bir köy olan Aratani‘nin de oyuna eklendiği belirtiliyor.

Sengoku Dynasty'de artık çiftçi olabileceksiniz
Sengoku Dynasty’de artık çiftçi olabileceksiniz

Güncelleme aynı zamanda yeni tarım araçlarını ve yeni bir tarım yapısını da oyuna dahil ediyor. Oyunun çıkışından bu yana topluluktan gelen geri bildirimleri dikkate alan geliştirici Superkami, çok istenen oyun özelliği ‘yeniden büyüme’yi de sunuyor. Sengoku Dynasty oyuncuları aşırı hasat edilen kaynakların, tükenenler de dahil olmak üzere yeniden büyüyeceğini veya yeniden doğacağını fark edecekler.

“Tarım, hem ortaçağ Japonya’sında çok önemli bir faaliyetti hem de oyuncularımız tarafından en sık talep edilen özelliklerden biriydi. Oyunun tamamı için önemli bir performans artışı da içeren ilk büyük içerik güncellememizde bu özelliği sunmaktan mutluluk duyuyoruz. yakında gelecek planlarımız hakkında daha fazla bilgi paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyorum.” diyor Superkami CEO’su Jan Cieślar. İçerik hakkında daha fazla bilgi almak için oyunun Steam mağaza sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: