Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Söylenti: Sea of Thieves PlayStation Konsollarına Geliyor Olabilir!

Paylaş

Xbox Game Studios tarafından yayınlanan popüler Açık Dünya/Korsancılık oyunu Sea of Thieves için ilginç bir gelişme yaşanıyor olabilir. Söylentilere göre oyunun PlayStation konsollarında çalışabilmesi adına birtakım girişimlerde bulunuluyormuş.

Sea of Thieves PlayStation’a gelir mi?

Game File kaynaklarına göre popüler korsancılık oyunu Sea of Thieves‘in PlayStation konsollarına gelebileceği söyleniyor. Microsoft ile Sony arasındaki rekabeti göz önüne alacak olursak, popüler oyunun PlayStation konsolları için çıkacak olması ilginç bir süreç yaratabilir gibi görünüyor.

Söylenti: Sea of Thieves PlayStation Konsollarına Geliyor Olabilir!
Söylenti: Sea of Thieves PlayStation Konsollarına Geliyor Olabilir!

Söylentide yer alan “cihazın” ise PlayStation 4 veya 5 olup olmadığı ise henüz bilinmiyor. Stephen Totilo’ya göre Microsoft’un PlayStation cihazlarda çalışabilir ve oynanabilir bir SoT sürümünü test ettiği söyleniyor. Ancak bu durum bir söylenti, çünkü ortada kesinleşmiş bir bilgi henüz yer almıyor. Microsoft veya Sony cephesinden gelecek açıklamaların olup olmayacağını ise önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Ayrıca sürekli güncellemeler ile birlikte yeni oyun içeriklerine kavuşan Sea of Thieves’in PlayStation gibi bir konsolda diğer oyunlara karşı nasıl bir performans göstereceği ise merak konusu. Yapılan güncellemelerin büyük bir kısmı Microsoft bünyesindeki stüdyolar ile işbirliği sonucunda gerçekleşmişti. Örneğin Gears of War veya Halo gibi yapımlarla ortaklık kurularak farklı içerik güncellemeleri almıştı. Bu tarz içeriklerin Sony tarafından hoş karşılanmayacağını düşünen bazı oyuncular ise söylentilere kulak asmamayı tercih ediyor. Sizin düşünceleriniz neler?

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: