Prison Architect 2 Çıkış Günü Yine Ertelendi: İşte Yeni Tarih

Hapishane yetkilisi bize ek tatil yazdı galiba?

Paylaş

İlk olarak 2015’te piyasaya sürülen hapishane yönetme simülatörü Prison Architect’in seriye üç boyutlu bir soluk katacak devam oyunu, ikinci kez ertelendi. 26 Mart’ta PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için piyasaya sürülmesi beklenen oyun, önce 7 Mayıs’a ertelenmişti. Şimdi ise yeni bir çıkış tarihine sahip.

Prison Architect 2 çıkış tarihi bu kez yılın ikinci yarısını işaret ediyor

Paradox Interactive tarafından yapılan duyuruda, Prison Architect 2 çıkış tarihinin 3 Eylül’e ertelendiği açıklanırken; şirketler sunulan bu yaklaşık ek dört ayı çökmeleri azaltmak, performansı optimize etmek ve mevcut özellikleri cilalamak için kullanacak. Ayrıca ekibin elinde tüm platformlarda onaylanmış ve yayınlanmaya hazır sürümler bulunuyormuş. Gene de Paradox, performans tarafında daha pürüzsüz bir deneyim sunmak istiyor gibi görünüyor.

‘’Prison Architect’in mirasını ve siz tutkulu topluluğumuzu göz önünde bulundurarak, böylesine sevilen bir oyunun mümkün olan en iyi devam oyununu sunmak istiyoruz. Bunu yapmak için de hiçbir şeyden kaçınmıyoruz.’’

Prison Architect 2
Prison Architect 2

Tüm bunların yanı sıra oyunun geliştirici ekibi Double Eleven, 25 Nisan’da bir canlı yayın düzenleyecek ve oyunun mevcut özelliklerinden bazılarını nasıl daha da geliştirmekte olduklarını paylaşacak. Bu canlı yayın, Türkiye saati ile 17.30’da gerçekleşecek.

Peki sizin seriye üç boyutlu bir soluk katacak Prison Architect 2’den beklentileriniz neler? Yorumlarda belirtebilirsiniz.

Kaynak:VGC
Eren Eroğlu
Eren Eroğlu
Selam! Ben Eren Eroğlu. Atarita'nın yönetiminden sorumluyum. Aynı zamanda arada sırada oyun sektörüne dair yazıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: