KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Nowhere: Mysterious Artifacts İçin Oynanış Fragmanı Geldi: Türk Yapımı Hayatta Kalma Oyunu Potansiyel Vadediyor

Paylaş

Türk yapımı açık dünya hayatta kalma türünde karşımıza çıkacak Nowhere: Mysterious Artifacts için yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. Oyunun kapalı alfa sürecinden gelen görüntüler EFNSoft’un yeni oyunu hakkında daha net bir fikir sahibi olmamızı sağlıyor. Kıyamet sonrası atmosferi ile dikkat çeken oyun için yayınlanan yeni fragmanı birlikte inceleyelim.

Türk yapımı hayatta kalma oyunu Nowhere: Mysterious Artifacts için yeni fragman

Nowhere: Mysterious Artifacts açık dünya hayatta kalma türünde bir yapım olacak ve eşli oyunu destekleyecek. Yani bilgisayarınızdan host olarak arkadaşlarınızla birlikte bu oyunu coop olarak oynayabileceksiniz. EFNSoft tarafından geliştirilen yapım için paylaşılan yeni fragman aynı zamanda oyundaki temel hayatta kalma mekaniklerine bir bakış atmamızı sağlıyor.

Daha önce yayınlanan fragmanlarıyla atmosferini The Last of Us’a benzettiğimiz oyun şimdi iyice STALKER rüzgarları estirmeye başladı. Radyoaktif dünyasında anomaliler gördüğümüz ve çeşitli yaratıklara karşı hayatta kalma mücadelesi vereceğimiz oyunun alfa sürümünden gelen görüntüler genel olarak potansiyel vadediyor.

İnşa etme sisteminin animasyonsuz olması, ağaç keserken herhangi bir parçacık fırlamaması gibi durumları oyunun tamamen alfa sürecinde olmasına bağlıyoruz. Sonuçta bu erken süreçte gördüğümüz her şey değişebilir ve geliştirici de muhtemelen bu tür cilalama işlerini en sona bırakmış gibi görünüyor. Oyundaki zombilerin animasyonlarının ve isabet aldıklarında verdikleri tepkilerin de geçici suretle orada bulunduğunu varsayıyoruz.

Nowhere: Mysterious Artifacts için herhangi bir çıkış tarihi duyurulmadı ancak kapalı alfa testleri için alımlar başladı. Dilerseniz buraya tıklayarak formlarını doldurabilir ve yanıt bekleyebilirsiniz. Geliştiricinin böyle erken bir sürümde herkesi kabul edemeyeceğini de belirtelim.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: