Yeni Strateji Oyunu NOBUNAGA’S AMBITION: Awakening Ön Siparişe Açıldı

Paylaş

KOEI TECMO Europe ve geliştirici ekip Kou Shibusawa, yaklaşmakta olan gerçek zamanlı strateji oyunu NOBUNAGA’S AMBITION: Awakening’in tanıtım fragmanını yayımladı. Ayrıca Kou Shibusawa’nın tarihi simülasyon serisinin 16. oyunu olan yapım, PlayStation 4 ve PC üzerinden ön siparişe açıldı. 21 Temmuz’da çıkacak olan oyunun Türkiye fiyatıysa 949 TL olarak belirlendi.

NOBUNAGA’S AMBITION: Awakening, Savaş Beylikler dönemi Japonya’sını konu alıyor

NOBUNAGA’S AMBITION: Awakening’de oyuncular olarak, güçlü bir Japon feodal lordu rolünü üstlenerek kendi klanımızı yöneteceğiz ve Japonya’nın kaotik Savaşan Devletler Dönemini deneyimleyeceğiz. Japonya’yı birleştirmek için çıktığımız bu mücadele dolu deneyimde başarılı olmak için klanımızı doğru yönde şekillendirmemiz gerekecek.

NOBUNAGA’S AMBITION: Awakening – Derin Bakış Fragmanı

Ayrıca oyun içerisinde hedeflerimize ulaştıkça yeni politikalar uygulama yeteneği, daha yüksek iş gücü ve hatta altın gibi ülkeyi birleştirme arayışımız için stratejik önem içeren birçok kaynak elde edeceğiz. Tabii ki kolay bir hedef ile başlamak veya doğrudan zor bir mücadele seçmek tamamen bize bağlı olacak. Tüm bunların yanı sıra oyun içerisindeki hedefleri tamamlayarak kazandığımız ‘’övgüleri’’ hizmetkarlarımıza verebileceğiz ve seviyelerini, konumlarını, bize olan sadakatlerini artırabileceğiz.

NOBUNAGA’S AMBITION: Awakening, keşfedilebilir stratejik noktaları da içerisinde barındıracak. Bu stratejik noktaları oyun içerisindeki konumumuzu ve klanımı güçlendirmek için kullanabileceğiz. Stratejik yönüyle öne çıkacak olan NOBUNAGA’S AMBITION: Awakening, 21 Temmuz’da PlayStation 4 ve PC için çıkacak.

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu
Selam! Ben Eren Eroğlu. Atarita'nın yönetiminden sorumluyum. Aynı zamanda arada sırada oyun sektörüne dair yazıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: