Ana Sayfa Oyun Listeleri Dead Island 2, Star Wars Jedi: Survivor ve Dahası: Nisan 2023 Dolu Dolu

Dead Island 2, Star Wars Jedi: Survivor ve Dahası: Nisan 2023 Dolu Dolu

0
Dead Island 2, Star Wars Jedi: Survivor ve Dahası: Nisan 2023 Dolu Dolu

Oyun dünyasının efsane isimleri, mart ayında yeniden sahneye çıktı. Resident Evil 4’ün remake sürümü herkesin beğenisini kazanırken, Part 1 ile ilk kez PC oyuncularıyla buluşan The Last of Us, teknik sıkıntılarından ötürü yerden yere vuruldu. Bu ay, içerisinde mart kadar kült isim barındırmasa da uzun süreli bir bekleyişin sonu olacak: Dead Island 2, nihayet çıkıyor! Nisan 2023, bizi zombilerin arasına dalmadan önce bazı ilgi çekici bağımsız yapımlarla da tanıştıracak.

4 Nisan 2023 – Meet Your Maker

Bu ay çıkacak ilk oyunumuz, Dead by Daylight’ın yapımcısı Behaviour Interactive’in yeni çok oyunculu oyunu Meet Your Maker. Bir taraf ölümcül tuzaklarla dolu bir üs inşa ediyor, diğer taraf ise tüm bu tuzakları aşıp “genmat” denen değerli maddeye ulaşmaya çalışıyor. Özgün fikriyle, tutarsa tıpkı Dead by Daylight gibi yeni bir akımın öncüsü olabilir.

 • Steam ön sipariş fiyatı 280 TL.
 • Xbox ön sipariş fiyatı 335 TL.

4 Nisan 2023 – Road 96: Mile 0

4 Nisan, yani bugün çıkacak bir diğer isim de Road 96’nın öncesini konu alacak Mile 0. İçerisinde ilk oyundan pek çok karakteri barındıracak olan oyun, Zoe ve Kaito’nun macerasının etrafında şekillenecek. Bakalım 79 Metascore puanı ve Steam’deki %91 olumlu inceleme oranıyla herkesin beğenisini kazanan Road 96’nın başarısını devam ettirebilecek mi?

 • Xbox ön sipariş fiyatı 129 TL.
 • Switch fiyatı 12.99 dolar.

18 Nisan 2023 – Minecraft Legends

Minecraft markası, Minecraft Legends ile şimdi de strateji türüne taşınıyor. Nether’dan gelen davetsiz misafirleri kuracağımız savunma sistemleriyle durdurmaya çalışacağız. Legends’ı eşli oyun desteği sayesinde arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceksiniz.

 • Steam ve PlayStation ön sipariş fiyatı 399 TL.
 • Xbox ön sipariş fiyatı 675 TL.
 • Switch ön sipariş fiyatı 39.99 dolar.

18 Nisan 2023 – The Mageseeker: A League of Legends Story

18 Nisan, sevilen bir markaya daha ev sahipliği yapacak. League of Legends evreninde geçen The Mageseeker, duyurulalı daha iki ay bile olmamışken çıkmaya hazırlanıyor. Aksiyon – RYO türündeki oyun, sevilen şampiyon Sylas’ın hikayesini temel alıyor.

 • Steam, PlayStation ve Xbox ön sipariş fiyatı 299 TL.
 • Switch ön sipariş fiyatı 29.99 dolar.

19 Nisan 2023 – Horizon Forbidden West: Burning Shores

Forbidden West için duyurulan ilk ek paket olan Burning Shores, kıyamet sonrası Los Angeles’ta geçecek. 19 Nisan’da yayınlanacak paket, içerisinde çeşitli ilave içerikler barındırıyor. Burning Shores’a başlamak için ana hikayeyi bitirmiş olmanız gerekecek. Ayrıca paket, oyunun PS4 sürümünde mevcut olmayacak.

 • PlayStation ön sipariş fiyatı 199 TL.

21 Nisan 2023 – Dead Island 2

Geldik ayın en çok beklenen ismine. Uzun yıllardır geliştirilen ve geliştirme süreciyle dalga konusu olan Dead Island 2, nihayet 21 Nisan’da çıkıyor! Oyun, tıpkı Burning Shores gibi kıyamet sonrası Los Angeles’ta geçecek; tabii günümüze çok daha yakın bir halinde. Dead Island 2, eğlence dozajı yüksek bir yapım olarak, bize zombilerle mücadele etmemiz için pek çok yol sunacak. Eşli oyun desteğiyle eğlence katlanarak artacak.

 • Epic Games Store ön sipariş fiyatı 429 TL.
 • PlayStation ön sipariş fiyatı 599 TL.
 • Xbox ön sipariş fiyatı 699 TL.

28 Nisan 2023 – Star Wars Jedi: Survivor

Fallen Order’da yaşanan olayların 5 yıl sonrasını konu alan Survivor, ayın kapanışını yapan isim oluyor. Star Wars evreninde geçen oyun, Cal’ın hikayesini son sürat devam ettirecek. Ön sipariş fiyatıyla ağzımızı açık bıraksa da deneyenler ilk oyunun her anlamda üzerine koyduğunu söylüyor.

 • Steam ön sipariş fiyatı 1.199 TL.
 • PlayStation ve Xbox ön sipariş fiyatı 1.400 TL.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz