My Time at Sandrock İçin Yeni Oynanış Fragmanı Geldi!

Sakin oyunlar denildiğinde akla gelen ilk yapımlardan olan My Time at Portia’nın halefi My Time at Sandrock için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Focus Entertainment’ın yayıncılığını üstlendiği oyun için gelen yeni videoda, basitçe bir “inşaatçının hayatı” anlatılıyor. Oyun zengin içeriğiyle öne çıkarken aynı zamanda birçok detay da gün yüzüne çıkıyor. Hali hazırda erken erişimde olan oyunun tam sürüm çıkış tarihi de git gide yaklaşıyor.

My Time at Sandrock’tan yeni oynanış görüntüleri

Bizim de geçtiğimiz hafta yayınladığımız Stardew Valley benzeri oyunlar listemizde yerini alan sevimli “her şeyden biraz” oyunu My Time at Sandrock için yeni oynanış videosu geldi. Steam ve Epic Games Store üzerinde erken erişim sürümü yayında olan oyun aynı zamanda 2 Kasım 2023’te tam sürümüyle çıkacak.

Dörtnala koşan bir atın tepesinde macera kovalamadığınız vakitlerde yapabileceğiniz birçok etkinlik, My Time at Sandrock’ta sizi bekliyor olacak. Bunlardan, yukarıda videoda da görebileceğiniz gibi bir tanesi inşaatçılık. Kendi karargâh ve şehir binanızı inşa ederek özelleştirebilecek, yeni tasarımlar keşfedecek ve ilerledikçe de kilitlerini açabileceksiniz. Aynı zamanda “Ayın İnşaatçısı!” isimli bir ünvan da kazanabileceksiniz.

An itibarıyla Focus Yayıncı Haftası İndirimleri kapsamında fiyatı %20 indirim ile 279,20 TL’ye düşmüş durumda. Eğer sandbox oyunlar ile aranız iyiyse ve yapacaklarınıza bir sınır tanımayı sevmiyorsanız, göz atmanızı tavsiye edebiliriz.

My Time at Sandrock oynanış

Tam sürüm 2 Kasım 2023’te Bilibili, WeGame, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC için de Steam ve Epic Games’te yayınlanacak. Gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın.

Oyunu erken erişim sürecinde oynama şansınız olduysa, neler hissettiğinizi diğer oyuncularla yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz!

Atarita - Oyuncuların Merkezi

Oyun hediyeleri, etkinlikleri ve şahane bir ortamı kaçırma!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

En Yeniler

Öne Çıkanlar