Marvel’s Secret Invasion İçin Yeni Bir Fragman Yayımlandı

Paylaş

Geçtiğimiz günlerde ertelendiği haberiyle sarsıldığımız Marvel’s Secret Invasion dizisinden yeni bir fragman geldi. Yaz aylarında yayımlanacak dizideki görsel efektler oldukça ilgi çekici duruyor. Nick Fury ve ekibinde bakalım neler oluyor?

Marvel’s Secret Invasion için yeni fragman heyecanlandırıyor

Yeni fazın başlamasıyla birlikte birçok Marvel dizi ve filmi için geri sayıma geçmiştik. Bu sene Ant-Man and the Wasp: Quantumania filminden sonra hayranların karşısına çıkacak ilk proje Marvel’s Secret Invasion olacak. Disney+ üzerinde yayımlanacak dizinin çıkış tarihi de 21 Haziran 2023 olarak gösteriliyor. Geçtiğimiz günlerde Marvel dizi ve filmlerinin ertelenebileceği söylense bile şirket bu duruma adeta yanıt vererek dizinin yayın tarihini açıkladı.

Ertelenme iddiaları ise elbette Marvel şirketinin görsel efekt sorumlusu olan Victoria Alonso‘nun istifa etmesinden sonra ortaya çıkmıştı. Marvel’in son dönemlerde eleştirildiği ilk konu projelerindeki başarısız görsel efektleriydi. Bu yüzden gelecek dizi ve filmlerin ertelenebilmesinin mümkün olduğu düşünülüyordu ancak öyle olmadı. Dizi, yaz aylarında çıkacak ve bizlere ilginç bir hikayeyi sunacak.

Marvel's Secret Invasion

Disney+ üzerinde yayımlanacak dizinin konusu ise adından da anlaşılacağı gibi gizli bir istilayı ele alacak. Marvel Sinematik Evreni içerisinde uzun zamandır görülmeyen Nick Fury‘nin nerede olduğunu ve ne yaptığını göreceğiz. Ayrıca şekil değiştirebilen Skrull ırkının, dünya içerisindeki gizemli örgütlere nasıl sızdığını ve onları kontrol ederek nasıl işgal planladığını öğreneceğiz. Dizi aslında bir çizgi roman uyarlaması ve hayranlar tarafından oldukça sevilen bir hikaye.

Nick Fury karakteriyle role geri dönen Samuel L. Jackson’a oldukça başarılı isimler eşlik ediyor. Agent Maria Hill karakterine tekrardan Cobie Smulders hayat verecek. Dizinin kötü karakteri Gravik’i Kingsley Ben Adir canlandırırken, Talos karakterine ise Ben Mendelsohn hayat verecek. Dizinin sürprizi ise Marvel Sinematik Evreninde ilk kez göreceğimiz Abigail Brand karakteri olacak. Bu karakteri ise ünlü oyuncu Emilia Clarke canlandırıyor. Oldukça heyecan verici öyle değil mi?

Marvel’in 2023 yılında çıkartacağı dizi ve filmleri buradaki liste içerisinde sizlere sunmuştuk. Yayın tarihleri değişkenlik gösterebilir elbet ancak göstermezse sıralama bu şekilde olacak.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: