KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Kingdom Come: Deliverance II’den İlk Oynanış Görüntüleri Geldi!

Paylaş

Kingdom Come: Deliverance II için Summer Game Fest sırasında yeni bir fragman yayınlandı ve heyecan doruk seviyeye ulaştı. Warhorse Studios’un Kickstarter kampanyası ile başladığı yolculuğunda, 6 milyon satışı geride bıraktığını bildiğimiz ilk oyunun ardından serüveni devam ediyor. Bu yıl çıkması beklenen Kingdom Come: Deliverance 2 için ilk kapsamlı fragman yayınlandı. Çok uzun olmasa da güzel detaylara vurgu yapan fragmanı gelin inceleyelim!

Kingdom Come: Deliverance II oynanış görüntüleriyle yeniden karşımızda

Bu yılın özellikle ülkemizde en çok beklenen oyunlarından birisi olan Kingdom Come: Deliverance II için ilk kapsamlı fragman yayınlandı. Oyunun bölgelerini sinematik olarak gösteren fragmanda aynı zamanda çeşitli oynanış mekanikleri vurgulanırken, dövüş sekanslarına dair görüntüler de paylaşıldı. Fragmanın tamamını hemen aşağıdan seyredebilirsiniz.

Fragmanda hikâyeye yönelik detaylar gösterilirken, ilk oyundan tanıdığımız bazı karakterler ile de yeniden karşılaştık. İlk oyundan “Peder Godwin, Markvart von Aulitz” gibi hikâyede yeri önemli karakterlerin ikinci oyunda da yer alacağı tekrar vurgulandı. Ayrıca Hans Capon gibi en başından beri yanımızda olan karakterler de ekranımızda uzun süre yer alacak gibi görünüyor.

Buna ek olarak oynanış tarafında Warhorse Studios röportajımızda da bahsi geçen demircilik mekaniğine dair kısa bir kesit gösterildi. Paylaşılan kesitte Henry’nin gerçek bir demirci gibi adım adım kılıcını işlediğini görebilirsiniz. Yeni oyunda yer alacak bu mekanik ile kendi kılıcımızı üretebileceğiz gibi görünüyor. Tabii ki bu mekaniğin farklı kullanım alanları olabileceğini de unutmamak gerekiyor.

Kingdom Come: Deliverance II için oynanış görüntüleri içeren yeni bir fragman yayınlandı ve heyecan tırmanıyor.
Kingdom Come: Deliverance II'den İlk Oynanış Görüntüleri Geldi!

İlk oyundan farklı olarak, Kingdom Come: Deliverance II’de yetişkinlere yönelik sahneler daha sık şekilde karşımıza çıkacak gibi görünüyor. İlk oyunda Theressa ile romantik ilişkilere girilebiliyordu fakat devam oyununda seçeneklerimizin sayısı artmış gibi görünüyor. Yeni oyun +18 PEGI derecelendirmesiyle karşımıza çıkacak.

Kingdom Come: Deliverance II, 2024 yılında PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S için piyasaya sürülecek. Türkçe dil desteği ile oyunu kendi dilimizde de oynayabileceğiz. Peki siz yeni fragman hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın!

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: